Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyhogy nincs fent semmilyen...

Hogyhogy nincs fent semmilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Jött egy új lány a munkahelyre, azt gondolnám hogy fentvan aktívan fb-n, instán de sehol sem találtam. Rákérdeztem tőle mi az instája de azt mondta nem használ közösségi médiát. Mi lehet az oka? Vagy használ, csak nem akarja megadni?
júl. 3. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyik ismerősöm például azért törölte magát minden közösségi médiából mert sorra olyan posztok jöttek vele szembe hogy mekkora egy hulladék is lett ez a társadalom.
júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki éli az életét online térben.
júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Antiszociális lény ***** válasza:
85%

#1


Ez sajnos mindenhol benne van. Még az életben is. Onnan meg nem jó törölni magunkat.


Én egyébként megértem, ha valaki nincs fent semmi ilyen helyen. Én is csak azért vagyok, mert aktívan használom beszélgetésre, de maga a közösségi felület, hogy ki mit posztol meg miket írogatnak az egyáltalán nem vonz.


Szóval simán hihető, hogy valaki tényleg nincs fent ezeken a helyeken.

júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Pont az olyanok miatt, mint te.

Minek kell mindenkire egyből rákeresni?

júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudjuk
júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Fogadok, egy csinos nő, és a kérdező fel akarta térképezni a szociális hátterét, ill. be akart próbálkozni nála.

Nézd, kérdező, nekem is csak azért van FB-profilom, mert bizonyos honlapokon csak FB-n keresztül lehet hozzászólni, ill. a gyerekeim óvónői, tanítónői FB-csoportokon keresztül tartják a szülőkkel a kapcsolatot. Egyetlen képet nem raktam fel sem magamról, sem másokról. Annyi ismerősöm van, ahányan engem bejelöltek ismerősnek és én visszajelöltem őket. Több nem is kell.

júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

1. Mit “hogyhogy”? Ha nincs, akkor valószínűleg az az oka hogy nem akar.


2. Lehet hogy van neki de nem arra hasznàlja hogy kotnyeles kollégákkal spanoljon. Minden joga megvan ehhez.

júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Basszus, mintha valami elvárás lenne, hogy kötelezően fent legyen az ember ezeken az oldalakon. Nevetséges.

Mit akarsz annyira tőle, hogy egyből nyomozni kell utána?

júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen szanalmak miatt van nekem is alneven.
júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincs publikus profilom, ami van csak beszélgetés miatt lett megtartva.
júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!