Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 90 napos felmondási idővel...

90 napos felmondási idővel hogyan lehet új munkahelyet találni? Lenne utánam érdeklődés, és kellenék is-30 nappal. Na de 3x30 nappal már nem

Figyelt kérdés
júl. 3. 12:58
1 2
 1/12 grafno ***** válasza:
29%
Ezt a 90napot le lehet rövidíteni okosan is. Legyen ok, hogy azonnal felmondjanak neked. Ötleteket nem akarok írni.
júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

". Legyen ok, hogy azonnal felmondjanak neked. " mivel olyan helyre megyek (államiból államiba) ahol a referencia nem opció hanem egyenesen pályázati feltétel, így ez az út nem járható.

A káderlapok nem csak a mesében vannak.

júl. 3. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtesz annyi tartalékot, hogy kihúzd addig, míg nem találsz munkát.
júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 grafno ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg 4 hónap a felmondási időm. Ennyit szerintem senki nem fog várni. Megegyezéssel tudnék váltani, de elengedni nem akarnak, mint jó munkaerő.
júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 90 nap. Nalunk simán fel szoktak mondani az emberek és elkezdenek keresni 1,5 hónap körül. Ha tudod, hogy van rád kereslet és van tartalékod is ilyen célra, akkor meg lehet tenni.
júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ma felmondasz, akkor 60 nap múlva már csak 30 nap lesz a felmondási időd.
júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sőt ha ma felmondok akkor 90 nap múlva pont 0 nap lesz a felmondási időm. mondjunk még ilyen bölcseket.
júl. 3. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van!🤪
júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
akkor meg f#szt rinyálsz
júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. 19-ben felmondtam vaktában, de akkor meg tudtam tenni és alig 2 hónapon át voltam munkanélküli. (Előtte éveken át.) Most nem tudnám megtenni.
júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!