Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz az ács szakmát...

Mennyire nehéz az ács szakmát kitanulni?

Figyelt kérdés
26 éves fejjel, úgy érzem pályát tévesztettem, szeretnék valami jó szakmát kitanulni. Én az ács szakmára gondoltam, szeretek tervezni, építeni, de nincs benne tapasztalatom. Mennyire nehéz a 0-ról megtanulni? Illetve gondolom nagyon felelősségteljes munka?

júl. 2. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nehezebb ácsként dolgozni, mint megtanulni azt. A kész tervek alapján kell megácsolni a tetőt. Erősen csapatmunka, tehát a boldoguláshoz jó munkatársakra, kollégákra lesz szükség. (Egy ács, nem ács. Két ács, fél ács. Három ács, egy ács.) Komoly fizikai munka, cipekedés, meg ilyenek és nem lehet tériszonyos hozzá az ember.
júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehéz lenne, nem mernék felmenni a tetőre.
júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is nézd, nem vagy-e tériszonyos.
júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nagyon magasba kicsit már van tériszonyom, de ilyen sima falusi házakba 1-2 emeletesek tetejére felmerek menni :)
júl. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!