Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezzek ígyis egy állásra...

Jelentkezzek ígyis egy állásra, vagy inkább utána?

Figyelt kérdés

Sajnos július utolsó hetére már le lett szervezve egy nyaralás, párom is kivett rá szabadot. Eltolni nem tudjuk, mert nála a "szabadság" témát elég érzékenyen kezelik, három hónappal előtte íratta be.

Szeretnék jelentkezni egy állásra, azonban így épphogy tudnék két hetet dolgozni, és már mennék is el, ami kimeríti a bunkóság fogalmát egy kezdőtől.

Arra is gondoltam, hogy júliusban egyáltalán nem jelentkezek, hanem csak augusztusban adom be, hogy elkerüljem a konfliktust, de akkor már valószínűleg nem vennének fel. Esetleg próbáljam megbeszélni a munkáltatóval őszintén és max nem vesz fel?

Teljesen tanácstalan vagyok azt illetően, hogy mit tehetnék.



tegnapelőtt 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Engem elengedtek pár hét után, két hétre.
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz és mond azt hogy csak a nyaralás utáni időpontban tudsz kezdeni. (A nyaralást nem kell említeni csak az időpontot amitől tudsz kezdeni.) Normálisabb helyeken nem nagyon fogják kérdezgetni miért, de ha megkérdezik akkor elmondhatod, ők is csak emberek. és mivel korrekt vagy nem két hét fizetett szabadsággal akarsz kezdeni rossz fényt sem vet rád.
tegnapelőtt 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell hazudozni vagy ügyeskedni, el kell mondani hogy mi a helyzet.
tegnapelőtt 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!