Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkakör ami ciki?

Van olyan munkakör ami ciki?

Figyelt kérdés

jún. 26. 16:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
75%
Inszeminátor.Ugyan szerintem nem "ciki".De azért nem szokványos munkakör.És némelyeknek gúnyolódásra adhat ürügyet.
jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Írják itt páran a prostit.. Lehet 1 hét alatt megkeres annyit, mint egy 12 órában gyárban dolgozó 1 hónap alatt. A prostitualizmus az egy szakma. Csak benyalja magas egy vén, gazdag faszihoz és meg van oldva az élete...
jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
75%
#32 a megkeresett összeg nagysága nem tesz kevésbé cikivé egy munkát.
jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
33# És kit érdekel, hogy ciki?? Majd a húszasok megvígasztalják.
jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22%
33# Inkább legyen büszke csóró? A prostik legalább gazdagok.
jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
76%

32


Egy bérgyilkos meg lehet,hogy egy megbízással megkeres annyit mint egy gyárban dolgozó egész évben.Vagy még annál is többet...A pénz nem minden.Attól,hogy valamiért jól fizetnek még nem biztos,hogy erkölcsileg helyes...

jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
36# De erkölcsből nem tudok venni egy kiló kenyeret a Sparban.. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ De, a pénz, a minden, anélkül egy senki vagy, ez a kapitalista, csókolom.. Hajamra kenhetem én az erkölcsömet, ha közben csóringer vagyok.. Vagy talán erkölcsösen haljak meg az utcán hajléktalanként? Baromi jó..
jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
22%
36# De erkölcsért nem adnak egy kiló kenyeret a Sparban.. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ Jónapot kívánok, erkölcsös vagyok, tessen már adni nekem egy kiló csirkét! Ez nem így működik.. De, a pénz a minden, anélkül egy senki vagy, ez a kapitalizmus, csókolom.. Hajamra kenhetem én az erkölcsömet, ha közben csóringer vagyok.. Vagy talán erkölcsösen haljak meg az utcán hajléktalanként? Baromi jó..
jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
76%

38


Általában azok hiszik azt, hogy a pénz a minden, akik világ életükben csórók voltak, ezért aztán az élet minden területén jelenlévő sikertelenségüket a csóróságra fogják. Jó példa erre a Felnőtt párkapcsolatok csoport, ahol naponta 3 kérdés születik, hogy "Ha nettó 400 ezret keresek, ne is reménykedjek abban, hogy valaha is lesz nőm?".


Ezzel szemben a valóság az, hogy ha ez az ember nettó 1 milliót keresne, akkor sem kellene a kutyának sem, mert ennek semmi köze a pénzhez. De nyilván egyszerűbb azt mondani, hogy ez a probléma, mint mondjuk gyakorolni egy kis önreflexiót és feltenni a kérdést, hogy mégis mivel vagy több/jobb/okosabb a többi férfinél, amiért érdemes egy nőnek téged választania.


Én 20-as éveim elején nettó 89.000 forintért dolgoztam, mégis volt nőm, most ca. 1.5 milliót keresek, mégis egyedülálló vagyok. Mert ennek semmi köze a pénzhez.


Na mind1, tisztában vagyok vele, hogy hiába magyarázom, mert ahogy írtam, aki világ életében csóró volt, azt nem lehet meggyőzni arról, hogy nem a pénz a minden.

jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
39# Az életben nem az alapján ítélnek meg, hogy mennyire vagy jó ember, hanem hogy mennyi pénzed van. Nyilván itt nem bérgyilkosra, meg ilyenre gondolok, az tényleg erkölcstelen. De a prosti nyújt egy szolgáltatást, amiért cserébe pénzt kap? Mi ebben a ciki? Akkor ennyi erővel az is ciki, aki igénybe veszik a szolgáltatást. Nem vagyok prosti egyébként. Viszont tudom használni az embereket és így vagy úgy megoldom, hogy sose kerüljek az utcára.. Ezt nem rosszból teszem, egyszerűen nincs más választásom. A jég hátán is megélek. Amúgy irigylem a pszichopaták gátlástalanságát, bárcsak én is olyan lennék, könnyebb lenne az élet..
jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!