Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkakör ami ciki?

Van olyan munkakör ami ciki?

Figyelt kérdés

jún. 26. 16:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs.
jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sincs.
jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen, bár mostanság mindent és mindenkit lenéznek az embertársaink. Ezt a mentalitást adják tovább a gyerekeiknek.
jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. A munkanélküli, aki nem is törekszik, az a ciki.
jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

Nincsen, de nagyon igazat írt a 3-as válaszoló. Egyébként Magyarországon meg pláne megy ez a ki a több, jobb, nagyobb, szebb stb. Mindenki páváskodik, hogy többet keres mint az xy, jobb autója van mint a szomszédnak, jobb helyeken nyaralt mint a rokona, blabla.


Én Ausztriában élek már 10+ éve, talán összesen 1.5 évet dolgoztam Magyarországon életemben, és szakmunkásként ha felszállsz egy buszra munkásruhában, úgy néz rád a sofőr mint a véres késre. Vagy bemész egy boltba. Kiolvasod az emberek tekintetéből, hogy ő csak a proli melós.


Ausztriában ez pl. nagyon az ellentéte, konkrétan tiszteletre méltó ha te szakember vagy. Senkinek eszébe nem jutna degradálni, mert te "csak" egy melós vagy.


De ja, mint mondtam Magyarországon fordítva ülnek a lovon az emberek. Beülnek egy 10 éves Bmw-be, és azt hiszik ők az élet császárai, közben meg itt a 20 éves gyereknek 2 éves Bmw-je van, mert konkrétan népautó, és senki nem gondolja hogy ő több, ahogy saját magáról sem gondolja azt, hogy ő maga több.


Magyarországon mindenki azzal henceg, hogy ő irodán dolgozik, mintha az lenne a karriernek a csúcsa. Nem baj, hogy sz.rul keres, de ő mégsem ám egy fizikai munkás, ő irodista, többet ér mint egy takarító, mint egy vízvezeték-szerelő vagy mint egy postás...

jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem örömlánynak lenni ciki.
jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi nem ciki és a munka sem büdös ám!
jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam eladó, biztonsági őr,és portás eddig Burgenlandban

Eddig csak a sajátjaimtól magyaroktól kaptam lenézést

jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Osztom az oromlanyos dolgot. Meg akarmelyik no amelyik mutogatja a nemiszervet. Meg akarsz valamit nezni a neten jon egy felugro ablak es mar egybol csupasz punak az arcodba. Milyen anya lesz az olyanbol? Remelem nem szaporodik. Tizeneves gyerekeknek is mutagatjak magukat igy. Szanalom ! 37/f
jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
29%
Bkv ellenőr, takarító, mosogató. Ellenőr sosem voltam, nem is leszek. A másik két munkát csináltam, cikinek is éreztem.
jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!