Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrként dolgozhatok ha...

Vagyonőrként dolgozhatok ha hangulatjavítót és nyugtatót szedek de így funkcionálok jól?

Figyelt kérdés
jún. 23. 20:07
 1/8 anonim válasza:
53%
Még akár rendvédelmi szervnél is, csak ne reklámozd a dolgot.
jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felvételinél nem kell elmondani?
jún. 23. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Felvételinél ilyet nem kerdezhetnek. Üzemorvosi vizsgálaton igen és ha ott letagadod, akkor megbírságolnak. Szóval elmondod, hogy milyen gyógyszerek, az üzemorvos meg dönt. Lehet visszaküld a pszichiáterhez, hogy ő hogy látja, kb ennyi, nem kell betojni.
jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Depresszios embernek szerinted adnak a kezebe fegyvert...?
jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
4, ne keverd a szezont a fazonnal! A depresszió egy diagnosztizált betegség, nem automatikusan depressziós mindenki. Az is lehet, hogy mezei gyógyszerfüggőségről van szó.
jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem diagnosztizált depresszió és szorongás van. Régebben is dolgoztam más területen így. Annyi különbséggel, hogy akkor nem volt kezelve és rosszabbul éreztem közben magam...
jún. 25. 02:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából annyi különbség van, hogy nem tudtam olyan jól ellátni a feladatom most meg jobb minden, tehát nem értem mi a gond.

Vagy az a normális, amit sok őrnél látok, hogy idegbeteg meg alkoholista? Mert akkor én kérek elnézést

jún. 25. 02:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7, na-na! A kérdésed az, hogy vagyonőrként dolgozhatsz ha hangulatjavítót és nyugtatót szedsz, ne térjünk el a tárgytól!


Az a nagy gond, hogy erre az üzemorvos adja az áldását és van mindenféle üzemorvos, olyan aki minden szarral továbbküld kivizsgálásokra és az ellenkezője is.


Nem vagyonőr vagyok, de annakidején szedtem gyógyszereket. Az első üzemorvos, miután elmondtam, hogy gyógyszert szedek, meg se akarta adni az alkalmast, visszaküldött a pszichiátriára. A másodiknak elmondtam, megvonta a vállát és beírta, hogy alkalmas.


Szóval mi írhatunk itt akármit, végső soron az üzemorvos dönt, hogy a leletek alapján ön és/vagy közveszélyesnek számítasz, hogy te azt a mennyiségű időintervalumot le tudod-e dolgozni, hogy bármelyik teendődben akadályoztat e a gyógyszer hatása, stb.

jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!