Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb a gyári munka...

Melyik a jobb a gyári munka vagy bolti árufeltöltő munka?

Figyelt kérdés
jún. 20. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés megválaszolhatatlan. Most azt várod, hogy mindenki írja le, hogy neki miért jó/miért nem jó/miért jobb az egyik/miért jobb a másik?
jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyari

Nem kell a kocsog vasarlokat kerulgetni

jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma munkahely. Nálunk a gyárban több féle sziget van és minden szigeten más munkát csinálnak, van ahol ülnek egész nap, máshol állómunka van és van ahol mozogni kell ide-oda járkálni a gépek mellett. És az is nagyban befolyásolja, hogy melyik műszakvezetőhöz kerül, mert van amelyik mogorvább másik meg kedvesebb és az is lényeges szempont lehet. Ugyanúgy munkatársak szempontjából, ha kifogsz egy köcsögöt akkor nem lesz kedved ott dolgozni, akár árufeltöltő akár gyári munka lesz az.
jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 egy rakás sz@r
jún. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő idegőrlő. Qrufeltoltoi nehéz hajtós es leépítő par honapnal tovabb nem lehet bírni. Az utóbbinál meg a paraszt kollegák mobbingja a gáz.
jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én boltban vagyok 5 éve,én ezt jobban szeretem,sajnos voltam gyárban is. 1 napot birtam😆 Inkább elviselem a vásárlókat,(akik amúgy ha sokan is vannak,de általában velem jófejek)mint a büdös bunkó gyári munkásokat...29N
jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!