Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Spárban dolgozni?...

Milyen Spárban dolgozni? Munka, munkatársak, felettesek/főnökök, beosztás, ügyintézés?

Figyelt kérdés
Mekiben dolgozok főállásban és egy kalap f**. Egyszerűen nevetséges, amit leművelnek, legötbbször semmi nem megy egyszerűen és mintha gyerekjáték lenne, annyiszor változtatják a beosztást. Lottón nem nyertem szóval valahol kell dolgoznom, főleg most, de egyre kevésbé van idegzetem bemenni. Már gyomorgörcsöt kapok és már a pihenőnapot előző munkanap végén azon görcsölök, hogy az el sem kezdődött pihinap után vissza kell mennem. Éppenséggel van egy Spar a közelben, ezért arra gondoltam szerencsét próbálnék ott, úgy is látom, hogy felvétel van. De nem ugrok fejest az ismeretlenben, szeretnék véleményezést. Tudom, hogy emberektől függ, lehet normálisak vannak ott, de akkor is érdekel, akinek van tapasztalata, hogy ő mit és hogyan élt meg.
jún. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt munkatársam nemrég ment el tőlünk Spárba dolgozni, ő a hülye vásárlókat leszámítva szereti a helyet. Jobban keres, mint nálunk, igaz reggeli/délutáni műszak, de azt mondja megérte.


Ha ennyire nem szereted a Mekit, akkor szerintem válts, rosszabb már nemigen lehet. Az egészséged meg ne menjen már rá...

jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Miért ilyen alja munkákat végzel? Szedd össze magad
jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Dolgoztam Sparban, éjjel nappal ott kell lenni. Időm nem volt,se életem
jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekiben dolgoztam annó diákként 1 évet, az tényleg mindennek az alja. Annál kb. minden jobb.

Sparban nem dolgoztam , de van egy Spar a közelünkben oda járok többségében vásárolni. Tökmindegy melyik nap megyek, hétköznap, vagy hétvégén, tökmindegy melyik napszakban, ugyan azokat az arcokat látom. Kb. mintha ott laknának. Szerintem ez semmi jót nem jelent.

jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mégis hova menjen dolgozni az, ha sehova se kell? Mi legyek akkor? Gyümölcs a Jogobellában?
jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!