Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghatnak amiatt ha hivatalo...

Kirúghatnak amiatt ha hivatalos helyen ügyintézés közben röhögőgörcsöt kaptam?

Figyelt kérdés
Bankban dolgozok és az egyik ügyfélnek olyan megszólalásai voltak, hogy nehéz volt nem elnevetnem magam, de sikerült visszafognom. Jött a következő, eszembe jutottak az elhangzottak és kitört belőlem a nevetés. Mivel tudtam, hogy nem szabad nevetni még nehezebb volt abbahagyni. Pár másodperc volt az egész, de nő megkérdezte, hogy “én vagyok olyan vicces?” Elnézést kértem és mondtam, hogy nem, teljesen más jutott eszembe, de nagyon berágott, amit megértek. Nem vagyok egy komolytalan ember, 5 év alatt nem fordult elő velem ilyen. Fáradt voltam, rossz napom volt és szerintem emiatt nem tudtam uralkodni magamon csak így jött ki és nem sírásban. Ha bepanaszol kirúghatnak ilyen miatt? Kamera van, szóval lehet bizonyítani.
2023. dec. 9. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhattad volna az igazat.
2023. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy egy korábbi történés jutott eszembe.
2023. dec. 9. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Redzletezned kelett volna,h milyen poenokat mondott az rlozo es nevethetett volna o is. Orult volna neked es biztos h nem panaszklt volna be.
2023. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen miatt nagyon kétlem. Ha link ember lennél és problémák lennének a munkáddal akkor jah, gondolom ez lenne az utolsó csepp a pohárban, viszont egy röhögőgörcs miatt nem hiszem hogy kidobnak egy betanitott dolgozót, hogy aztán majd egy újat kelljen hónapokig pesztrálgatni.
2023. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem inkább megrovást kapnál, vagy ilyesmi, ha bepanaszol.
2023. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy emiatt kirúgnának, esetleg egy írásbeli figyelmeztetést kaphatsz.
2023. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy az ügyfél félreértett, nem nevettél, hanem köhögtél. Vagy sírtál, ki vagy borulva mert meghalt a macskád.
2023. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 igen, egy ilyen ügyben a legjobb védekezési stratégia hülyének nézni az ügyfelet. Remek tanács xD
2023. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!