Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismerkedtek a filippínó...

Ismerkedtek a filippínó csajokkal a munkahelyeteken? Lehet hogy meg kéne tanulnom angolul a filippínó csajok miatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az egyik kolléga összejött az egyik filippínó kolléga csajjal, és nekem sajnos addig biztosan nincs esélyem ezeknél a csajoknál amíg nem tudok angolul vagy amíg ők nem beszélnek magyarul.

jún. 18. 18:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

#10

Ja ja... Jó, hogy ideírtad, hogy meneküljenek, biztos a filippínó csajok érteni fogják.🤣 Sőt, sűrűn nézik ezt az oldalt.🤣🤣

jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem csak nekik írtam, ha figyeltél.
jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
A filippínó csajok voltak a kérdés. Rájuk vonatkozóan írtam, ha figyeltél volna, hogy te ebbe mi egyebet képzelsz bele, az már a te bajod.
jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez a fórum itt nem csak nekik szól, nem csak ők olvashatják. Azoknak írtam, akik olvassák.
jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Megfigyeltem , hogy olyanok házasodnak filippínó csajokkal akik senki másnak nem kellenek .. 🤣. De a kérdésre válaszolva , nem árt , hisz akkor hogyan fogsz kommunikálni ?
jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

"Megfigyeltem , hogy olyanok házasodnak filippínó csajokkal akik senki másnak nem kellenek"

Ezt hol bírtad megfigyelni? A Fülöp-szigeteken? Vagy itt, ahol csak pár hónapja jelentek meg?

jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15-ös nem azért de a filippínó csajok eléggé szépek meg biztos nagyon kedvesek mert mindig mosolyognak, szóval az hülyeség hogy csak olyanok hajtanak rájuk akik senkinek nem kellenek. Amúgy meg mivel a legtöbb filippínó csaj jól néz ki ezért gondolom a legtöbb olyan férfi aki tud angolul rájuk hajt.
jún. 19. 14:33
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"a legtöbb olyan férfi aki tud angolul rájuk hajt"

Nem. Nagy részük az ilyen férfiaknak mindenféle más nemzetiségre hajt, nem pont a filippínókra.

jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

16/18


Angliában élek nagyokos 🤣

jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" "egyszer simán lefeküdnék valamelyikkel, ha lenne rá lehetőségem"

Vagyis szívesen tárgyiasítanád valamelyiket, szívesen kihasználnád...

Az ilyenektől meneküljetek, csajok!"


1-es válaszadó vagyok. Végülis nem rossz ötlet, tárgyiasítva, húspiaci termék és "sex object" szinten szívesen kipróbálnám egyik-másikukat. De semmi érzelgés, csak testiség. Ha ez megvolt, felőlem menekülhetnek. De csak utána :D

jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!