Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl önérzetes vagyok? Normális...

Túl önérzetes vagyok? Normális, hogy így beszél velem a főnököm?

Figyelt kérdés

Viszonylag új munkahely, néhány hete dolgozom itt, még fizetést sem kaptam. Pénteken egy kamion érkezett a telephelyre, és a főnököm autója épp útban volt és a kamion nem tudott beállni tőle a rámpára. A főnököm épp beszélgetett valakivel, és idedobta a kocsikulcsát, hogy álljok odébb vele. Elég ritka autóról van szó, Saab 9-3 aero és azelőtt soha nem ültem ilyenben. Már az elején problémába ütköztem, mert még azt sem találtam meg, hogy hová kell dugni a kulcsot. A szokásos kormányoszlop körül kerestem, meg a müszerfalon, de nem volt ott, majd visszamentem a főnökhöz, és megkérdeztem, hogy hol van a gyújtáskapcsoló. Erre idegesen kikapta a kezemből a kulcsot és azt mondta, hogy "b+, ennyit sem lehet rádbízni?!"

Eléggé ledöbbentem, mert nem vagyok hozzászokva, hogy így beszéljenek velem, és azt fontolgatom, hogy inkább felmondok. A kollégák azt mondják, hogy csak túl önérzetes vagyok, és nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.



jún. 16. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekre, mint a főnököd szoktam mondani, hogy csak egy a baj velük, hogy élve születtek...
jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy SOFÖRNEK azért ilyet nem illik nem megoldani.

AZ OK, hogy nem ismered az autót, de hogy ne tudd kitalálni, hogy kell vele elindulni, az igencsak gáz.

jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyósom 60+, ennek ellenére elsöre kitalálta, hogy kell elindulni egy ilyen autóval, pedig "csak" hétköznapi ember, nem soför!
jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanezt a kérdést már kb. egy éve kiírta egy MÁSIK TROLL. Vagy ugyanaz. :-)))
jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!