Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyar főnököknél is bevett...

Magyar főnököknél is bevett szokás az hogy a személyes dolgaikért is az alkalmazottat ugráltatják?

Figyelt kérdés
Török főnököm van, ez az első munkahelyem. Pl. velünk foglaltat orvoshoz, kozmetikushoz stb időpontot. Minket küld el a gyógyszertárba stb.
jún. 8. 09:01
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
74%
Főképp, ha cigàny a főni ja.
jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Rosszabb helyeken igen. Volt olyan főnököm, aki nem csak a felesége születésnapi ajándékát intéztette velem, hanem még a haverja jegyét is egy focimeccsre.
jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Török akkor megakarja dugni a nőket ugye?
jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem találkoztam ilyennel.
jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy hogy, az irodában ücsörögsz vagy kimész valamit elintézni neki? A munkád megvár, ha nélkülözhetetlen a munkaköröd úgysem téged küld. A fizetésedet megkapod ugyan úgy, a fél órás ügyet meg elhúzod 1 órára, mert elintézed a saját dolgaidat is közben. Nem lebasz érte, hanem megköszöni.
jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
#5 Nagyon nem.
jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a főnök szólt a kolléganőmek, hogy közölje az egyik alkalmazottal, hogy ki van rúgva, többet nem kell jönnie. 🙉
jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy vagyok vele, hogy szívesen segítek a főnökömnek.
jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de nem ugráltatott, csak megkért, mondhattam volna nemet, de szívesen kimentem kicsit, jól esett sétálni. Tíz év alatt kétszer volt ilyen, szóval semmiképp sem egy rendszeres dolog volt.

De tudom, hogy vannak olyan főnökök, akinél sajnos alap, hogy a privát dolgaikat is a beosztottakkal intéztetik el.

jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
#8 Pont az ilyen balkáni rabszolgamentalitás miatt van hatalmas különbség a nyugati országok és a keleti országok közt. 🙂
jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!