Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha találtam egy sokkal jobb...

Ha találtam egy sokkal jobb munkahelyet ahova felvennének, de a jelenlegi munkáltatóm nem hajlandó a közös megegyezésre és ledolgoztatná az 1 hónap felmondási időt akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék hogy ne tudjon betámadni a jelenlegi munkáltatóm?

jún. 7. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes,nekem 2 kollegám is igy mondott most fel. Na mindegy akkor ..
jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Katona Dius ***** válasza:
Maximum annyit tudsz tenni, hogy ha van még időarányos szabadságod, amit ki kell venni, jelezheted a főnök felé, hogy inkább fizesse ki. Nem szeretik kifizetni, amit nem értek, mert így is úgy is kifizetik, tökmindegy, hogy szabadságmegváltás vagy munkabér. Ha kiveszed, még állományban maradsz a szabadság idejére, így munkabér kerül a számfejtő lapra, de a munka így se úgy se lesz elvégezve, mert vagy nem vagy már állományban, vagy állományban vagy, de otthon szabadságon.
jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: szerinted ha ez ilyen egszerű, akkor mi értelme van a rendes felmondásnak? Akkor mindenki dönthetne úgy, hogy felmond, és holnap már nem megy be.
jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szolovjov ***** válasza:
100%
Meghúzod a pálinkás üveget, aztán kérsz egy szondáztatást. Már mehetsz is haza. Láttam rá néhány példát.
jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás amíg itt is szoktak javasolni, hogy kérsz a leendő mh- től szerződést..egyébként ahol nem várnak meg, nem várják meg a 30 napot, az komolytalan hely.
jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!