Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennél olyan munkahelyre...

Mennél olyan munkahelyre dolgozni, ahol már az állásinterjún egy folyosón állva kell kitölteni a személyes adatokról szóló papírt?

Figyelt kérdés

Voltam egy olyan cégnél állásinterjún, ahová több embert behívtak állásinterjúra, kint álltunk a folyosón, nem is tudtunk leülni, majd a kezünkbe nyomott a HR egy papírt hogy töltsük ki.

Az emberek többsége a falnak tette a papírt és úgy töltötte ki.

Én meg csak nevettem, hogy egy rohadt terembe se tudnak behívni, ahol leülve kitölthetjük a személyes papírokat.

Vajon később is ilyen lenne a hozzáállásuk?


jún. 4. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon sok helyen voltam jelentkezni. Es mindenhol volt hova leulni. :). Milyen allasrol volt szo?
jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duke81 ***** válasza:
86%
Ezt ahogy így leírtad.. szerintem hatra arc aztán arrivederci!
jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Tömeges interjú alapján arra tippelek, hogy ez egy 0 képzettséget igénylő betanított munka egy gyárban. Alapból nem is jelentkeznék ilyenre.
jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Droid munkára droidok valóak... mit keresel ott?
jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid alatt furcsa dolgok elofordulhattak kenyszerusegbol. De erre nincs jo mentseg, emberszamba se vettek meg ok is komolytalanok.
jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!