Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cégeknél van, lehet jelentkező...

Cégeknél van, lehet jelentkezői fekete lista?

Figyelt kérdés
Pár éve beadtam az egyik nagy multihoz. A nem elég erős angolom miatt végül nem jött össze, amit jogosnak is éreztem. Azóta viszont több évet dolgoztam a területen, az angolom is sokkal jobb nyilván, és már kétszer is visszadobták a CV-met ugyanarra a pozícióra. Nem azonnal jelentkeztem. Először jó két évre rá, illetve most volt a napokban egy friss elutasítás interjú nélkül.

jún. 1. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ahogy végiggondolom, lehet, hogy az akkoriak közül már senki nincs ott. Akkor egyszerűen csak így járok.
jún. 1. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet ilyesmi. Az, hogy nem vettek fel, sok dologtól lehet. Az egyéb feltételeknek biztosan megfelelsz? Fizetési igényed nem túl magas? Nyelvvizsgát tettél időközben? (Ez általában lényegtelen, de ha régebben TÉNYLEG csak az volt veled a gond, akkor most segíthet, ha meglobogtatod a C1 bizit.)
jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nyelvvizsgám akkor is volt, de az interjú után a HR-es felhívott, és azt mondta, hogy ugyan szimpatikus voltam, motivált, de a nyelvtudásomat emelte ki, hogy az hozzájuk még gyenge.


Nem magas, ahhoz a pozihoz teljesen reális az igényem, ahogy felmértem.

jún. 1. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van.
jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát, akkor lehet, hogy így jártam.


Na mindegy! Akkor erről lemondok.

jún. 1. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van, de csak ha már 1x dolgozott nálunk az illető, akkor kerül bele. Azt a célt szolgálja, hogy ha felmond és pár hónap múlva újrajelentkezése esetén visszavesszük e vagy sem.
jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Azér taz súlyos paranoia, hogy szerinted egy évekkel korábbi sikertelen interjú miatt kukáznának...

Szimplán az önéletrajzod alapján nem vagy érdemes még egy interjúra sem.

jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahogy te sem édesanyád szeretetére. Mit utáltál jobban? A karácsonyokat? Amikor más gyerekek normális, szerető családját láttad? Amikor megijedve rohantál hozzá, és ő nem értett meg? Nekem elmondhatod.🙂
jún. 2. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9: Na mi fáj ennyire? :)
jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!