Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha napok óta azon kattogok,...

Ha napok óta azon kattogok, hogy fel kellene mondanom, akkor fel kellene mondanom?

Figyelt kérdés

2018 óta dolgozom ezen a helyen, mint közfoglalkoztatott. Eddig jól elvoltam, a pénz az kevés volt persze, de pályakezdőként sok tapasztalatot szereztem. Viszont aaz utóbbi 1 évben kezdtem azt rádöbbenni arra, hogy én tulajdonképpen egy csicska vagyok, egy modernkori rabszolga. Persze valahol mindenki az, de úgy érzem ez rám különösen igaz lett. Nem beszélve arról, hogy pár éve egy kollégám is felmondott, így akkor az ő feladatait is megkaotam, a bér persze nem változott. Idén több alkalommal is történt olyan, hogy azt éreztették velem, hogy te bizony itt csak egy közmunkás vagy. Az utolsó cseppek a pohárba pedig az elmúlt 2 hétben kerültek, ugyanis a főnököm külföldre ment, én pedig most tudtam kivenni a pár napnszabimat, de nem volt opyan nap, hogy valaki ne keresett volna bentről, többször be is kellett mennem, mert nem találtak dolgokat. Szóval nekem most és itt lett elegem ebből az egészből és nagyon kevésre vagyok attól, hogy felmondjak.


Szerintetek is én vagyok a világ legnagyobb idiótája, hogy egyáltalán eddig itt dolgoztam?



máj. 30. 06:09
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Munkát kerestél? Továbbképezted magad? Mihez értesz?

Mégis mit képzelsz, a sült csirke berepül a szádba?

máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valtani sose keso
máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress új munkát, de soha, egy helyen se csináld azt, hogy bemész szabi alatt segíteni a másiknak. Aznap szabadnapos vagy, oldják meg. Ha tudják, hogy bemész, ki lehet használni ki is fognak.

Nem azt mondom, hogy legyél bunkó, vagy ne segíts, csak húzd meg a határokat

máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Amig nincs másik én nem mondanék fel.
máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Mondj fel.
máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj nézelődni más állások után, és ha már van hova menni, akkor mondj fel.

Ha pedig szabira mész, és hívnak, és nem hajlandóak elfogadni, hogy nem, nyugodtan mondd azt, hogy az ország másik felében vagy kirándulni, nem tudsz haza ugrani. Elvégre szabadságon vagy, semmi közük hozzá, hogy azért nem mész be, mert végre otthon lógatod a lábad, vagy mert barátokkal, családdal mentek valahova. Csak az előbbit valamiért nem hajlandóak az emberek kikapcsolódásnak elfogadni, akkor "úgyse csinálsz épp semmit, gyere már be".

máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Közfoglalkoztatottként vagy alkalmazva, arra nem is fogsz több fizetést kapni. Ha felmondasz, nem leszel jogosult semmiféle támogatásra. Igy aztán akkor mondj csak fel, ha van másik helyed.
máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem, hogy aki ilyen szinten tud helyesen írni, mint a kérdező, az miért közmunkás? Semmi jobb munkát nem talált?


Tehát a válasz igen, keresni kéne valami jobbat.

máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondjál fel.
máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Rövid az élet! Hallgass a szívedre❤️! Helyetted nem fog senki se élni!


https://www.youtube.com/watch?v=X3mTwMJ_GPU

máj. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!