Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A napi kerdest ebben a temaban...

A napi kerdest ebben a temaban most en inditom egy olyan tortenettel ami 2 napja esett meg es azota is ezen kattogok. A kerdes az,hogy lepjek tovabb rajta? Vagy van esetleg barmi jotanacs?

Figyelt kérdés

Nehezen tudtam eldonteni,hogy milyen kategoriaba tegyem a kerdesem. Ide a baratok kategoriaba vagy az Emberi tulajdonságok-hoz. De vegul itt landolt (mert nem talaltam csalad kategoriat). Nem akarok hosszu lenni,mert altalaba azokat en se olvasom el.

Szoval lassuk roviden.


Kulfoldre koltoztunk es hazvasarlas elott allunk. A szuleim elvaltak, Anyam azota egy tehetosebb uriemberrel lakik egyut (eltartott szerepben)

Jelenleg egy foldeladas zajlik amiben Anyam az erdekelt. Viszont a kifuggesztestol szamitva legalabb ..(huuu nem is tudom mar mit mondott) Lenyeg,hogy az eseteben mar legalabb fel eve huzodik. Anyam szeretne tamogatni a hazvasarlasban (ami nagon kedves lenne tole,komolyan).

Mindig modta,hogy a ferfi akivel lakik adna nekunk 1 MFt-ot es 0 meg 500eFt-ot.

Mindig mondtuk nekik,hogy koszonjuk,de megoldjuk magunknak amire szuksegunk van stb stb,de addig addig mondta,hogy vegul belementunk egyik este,hogy OKE,legyen. De fontos leszogezni,hogy a ferfvel addig en nem beszeltem errol. Este felhivtam oket,hogy akkor mirol van szo. A ferfi vette fel a telefont. Vartam hogy mondja,hogy mit szeretne,de csak kinos csend volt a beszelgetesek kozott. Rakerdeztem,hogy "Anyam mondta,hogy szeretnetek tamogatni es hogy mire gondoltatok?" Erre mondta,hogy arra gondolt,hogy ad kolcsonbe....(na mar itt felment a szemoldokom az egekbe) 500eFt nak megfelelo eurot. Es ekkor a hatterbol bekiabalt Anyam a telefonba,hogy..."DE azt mondtad,hogy egy milliot!!!"..szegeny ficko azt se tudta,hogy mivan, en is kellemetlenhelyzetbe voltam,mert en nem akartam kerni toluk. ugy tudtam,hogy ez egy felajanlas/tamogatas a reszunkre. Szoval inkabb megkoszontem,hogy gondoltak rank e elkoszontem toluk.


Ket napja ezen kattogok. Komolyan regen hoztak mar ennyire kellemetlen helyzetbe. Olyan erzesem van,mintha most azt hinne rolam,hogy en akartam kerni tole.


Ha bárki barmit hozzafuzne batran tegye, én igyekszem nem ezen kattogni.


Koszonom,hogy elolvastad.


2022. febr. 3. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy eltelt pár nap, én a dolog normális lezárása miatt felhívnám a pasit (őt, nem anyámat) és elmondanám neki, hogy sajnálod a kellemetlen helyzetet, sajnos egy félreértés van mögötte (igen, tudom, anyád nem ezt mondta, de így nem hozod őt kellemetlen helyzetbe), te úgy értetted, hogy ezt az összeget nektek akarják adni támogatásként, ráadásul nem is akartad elfogadni, anyud erősködött. És kérj bocsánatot.

Ezzel a pasi felé rendezed a dolgot, majd megemészti ő is.

A jövőre nézve pedig kiváló lecke volt ez, vond le a tanulságot.

2022. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Gondoltam erre en is hogy felhivom. Akkor meg tovabb tetozik a tortenet es anyam es kozte lesz nezetelteres. .. Meg aa vegen megismeri,hogy tenyleg milyen valojaban. Kiteszi az utcara es akkor meg agyalhatok rajta,most biztonsagba van vegulis anyagilag..... azt hiszem tulporogtem a valasszal, bocsi :)
2022. febr. 3. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem az történt, hogy anyukád a párja háta mögött nagyzolt a férfi pénzével. Szerintem nem neked ciki, hanem anyukádnak és a pasinak. Én is felhívnám az ürgét, elmondanám mi van, és elnézést kérnék én is hogy félreértettem a helyzetet. 500 ezer Forint vagy 1 millió meg kis összeg, én biztos nem adnám kölcsönbe hanem ajándékba.
2022. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyre jobban hajlok rá,hogy felhivom, mert kaptam messengeren egy uzenetet Anyamtol,hogy mekkorat csalodott es,hogy most mar tudja,hogy milyen emberrel el egyutt es ugy allitotta be az egeszet,hogy 0 az egeszbe az aldozat.
2022. febr. 3. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfi a hibás. Hanem ő mert más pénztárcájára vagánykodott.
2022. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,ezt en is igy latom.
2022. febr. 3. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged meg a férfit is kellemetlen helyzetbe hozott.
2022. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!