Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdem magam rosszul érezni a...

Kezdem magam rosszul érezni a kollégák miatt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A főnökkel jóban vagyok. Azonos nemű, semmi szexuális töltet. Egyszerűen kölcsönös szimpátia, tetszenek a nézetei, elvei, ő pedig értékel engem. Az alkalmazottai nem mind kedvelik, engem pedig kinéznek maguk közül, néhány kivétellel.

Meg is sértettek "finoman", hogy sírva mentem haza. A férjem azt mondja, beszéljek erről a főnöknek, de tudom, hogy akkor még jobban utálni fognak, ugyanis már volt olyan, hogy hibáztak velem kapcsolatban, leteremtette őket rendesen, utána rosszabb lett, jobban utáltak és idegenkedtek.

Van egy másik munkahelyem is, ahol a szakmai színvonal alacsonyabb, ott is vannak problémák, de ott nem érzem ezt a feszültséget, nem vagyok ki- és lenézve.

Hosszútávon választanom kell..

Várjam meg, hogy kicserélődjenek a kollégák? Hagyjam ott? Beszéjek a főnökkel ezzel kapcsolatban..? Harcos alkat vagyok, nem szoktam rinyálni.

Ha nem lenne ez a rossz viszony, természetesen a színvonalasabb helyet tartanám meg..

Köszönöm!



máj. 27. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért cserélődnének ki? Ha kivetnek maguk közül a kollégák, válts.
máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

..mondjuk kiöregednek..?

Nem mindenki dobálja úgy a munkahelyeit, mint egy darab sajtot. Nem is az a kategória, nem vendéglátásban dolgozom.

máj. 27. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek rád, beszélj a fönökkel, ha nem segít pl. 1 hónap alatt akkor hagy ott öket.
máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az változtatja (nem dobálja!) a munkahelyét, akinek az a munkahely nem felel meg, mert mondjuk utálják egymást az ott jelenlévő személyekkel, és nem akarja az életét szenvedéssel tölteni. Nem kötelező, csak épp totálisan irracionális, hogy egy döntésről kéred a véleményünket, és mikor kapsz is egy álláspontot, azt sértődötten elveted. Vagy csak azért tetted fel a kérdést, mert maradni akarsz, és ebben akarsz megerősítést?
máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok, mindegy. Nem itt kellett volna megkérdezzem, csak kicsit elkeseredtem.

Valóban ráéreztél, nem szeretném otthagyni amiatt, hogy vannak bunkó emberek. Mindenütt lesznek. Nem az 1.2.3.munkahelyem. A kérdésben is írtam, hogy szeretnék maradni.

Persze, ha mindenki 100%-ban azt írja, hogy azonnal dobjam őket, akkor elgondolkozom.

A legtöbben felmondástól felmondásig élnek, mert a munkahelyük csak azért van, hogy legyen miből megélni, általában utálják. Nekem részben a hobbim is, és komolyan veszem.

Mindegy, hagyjuk.

máj. 27. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ignoráld őket. Dolgozni jársz oda és szereted, amit csinálsz, akkor meg nem mindegy? Amúgy meg nem vagy túl érzékeny? Itt is tök hevesen lereagáltál egy normális hsz.-t.
máj. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a főnökkel a problémádról négyszemközt.
máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!