Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit érez egy futár, aki...

Mit érez egy futár, aki összefirkálja a liftet, hogy "hol a jatt" stb?

Figyelt kérdés

Rengeteg társasház liftje össze van karcolva, firkálva mérges futárok által, hogy " hol a jatt, 10% jat?? " és társaik.


Miért kéne bárkinek is jattolnia, főleg ilyen árak mellett? Úgy hogy a szállítási költséget is kifizettetik a cégek.


Szerintem legyen a magánügyük, hogy mennyiért és milyen feltételek mellett vállalják el a munkájukat.


Feltételezem így is jobban keresnek jatt nélkül is, mint egy tanár..



máj. 10. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
És az, amelyik konkrétan a liftbe szarik? Nálunk azt csinálta...😂
máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Dühöt az elmaradt jatt miatt?
máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az agya.
máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én oda írnám a firkálmánya alá, hogy "Te is kapsz fizetést b*meg".
máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "futár jatt" valami hungarikum? Vagy máshol is szokás? Itt felénk jönnek-mennek, nincs idejük a csomag átadása után sokatmondóan, markot tartva toporogniuk.
máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Náluk is bele van karcolva a liftbe ilyen szöveg egy futár által. Az ilyen ember alapból meg sem érdemli hogy jattot kapjon. Meg amúgy én sem értem, hogy miért kéne adni. Alapból a Foodorán minden drágább mintha elmennél személyesen az étterembe (ha jól tudom a magasabb ÁFA kulcs miatt de passz), és erre még felszámol sok esetben elég borsos kiszállítási díjat, meg rendszer használati díjat is. Örüljenek, hogy még egyáltalán rendelnek onnan az emberek a jelenlegi gazdasági helyzetben.
máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

5: Itt Hollandiában is szokás, de itt már az online fizetéskor előre hozzáadod, ha úgy döntesz.

Neked hol van az ott?

máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem érdekli, mit éreznek, lehet hasznosabb munkát is végezni. Amit művelnek, sima rongálás, rajtuk is ugyanezt az eljárást kell alkalmazni.
máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizti, hogy ő írja ki, hanem inkább a fiatalok vagy drogos-alkesz csókák tesznek ilyeneket.
máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te irtad ki kerdezo! :)
máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!