Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért terjedt el ennyire...

Miért terjedt el ennyire Magyarországon a mobbing?

Figyelt kérdés
Szinte bárhova megy az ember, mindenütt ebbe botlik.

ápr. 25. 12:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%

#18:

Úristen, erre te még nagyobb baromságokat hánytál ide, édes öregem, komolyan Szent Péter lezuhant a mennyekből. Ezt mind a saját ujjadból szoptad ki vagy mit sikerült szívnod? Hogy jönnek ide az incelek??? Azt szerintem te se tudod. 😂🤣

ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Rém egyszerű a dolog: ez a nép nem képes tanulni, csak a múlt a fontos, abból is ki-kinek a sajátságos felfogása szerinti dolgok, lásd: '56-ban "mindenki" ott volt: csecsemő, fiatal, idős, aggastyán egyaránt. Mi ezen dolgokra vagyunk büszkék az előrenézés, a fejlődés helyett.
ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%
Úgy, hogy incel vagy. Meg sem tudtál cáfolni semmit.
ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

20 "Te is csak tv-ből ismered a munkahelyeket."


Neked jó hazudozni? Élvezed? Gratu..


Te beszélsz munkahelyről, amikor számodra természetes az, hogy a vezető nem törődik az embereivel? Hát milyen "vezető" vagy te? Te?:D Na hagyjuk.. egyetlen hangyát nem biznék rád. Nem hogy embert.

ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az oltogatást mint műfajt ne erőltesd, mert csak magadat égeted, miközben engem próbálsz és még csak nem is sikerül.


Bukta 1: Mindkét böffentményedből látszik, hogy csak a híradóból ismered a munkahelyeket.


Bukta 2: Ott kezdődik, hogy nem vagyok vezető, de még "vezető" sem. De ennyi agysejttel szerintem te sem. Bár amilyen hülyék vannak vezetői pozícióba, már ezen sem lepődnék meg.


Bukta 3: Nem írtam, hogy ez az én vezetői nézőpontom, sem hogy én vezetem így a cégeket, hanem hogy ilyen vezetők vannak. Nem én. Mások. Tehát nem hogy a munkahelyeket sem ismered tapasztalatból, de ahogy látom az értelmezést sem.


Ennyi "intelligenciával" én meg még egy gyári futó szalag mellőli selejtet elhordó állást sem bíznék rád, nem hogy egy hangyát.

ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Odahaza Magyarországon volt részem mobbingban, kollégák próbáltak felmondásra provokálni megalázó dolgokkal.

16 éve Hollandiában élek, itt még ezt soha nem tapasztaltam. Volt már dolgom hülye kollégákkal, akik nem voltak képesek rendesen végezni a munkát, vagy sokat lazsáltak, így miattuk én is szívtam. Meg beszűkült látókörű főnökkel, aki gyakran más hibája miatt szidott le engem. De direktbe terrort, mobbingolást soha sehol nem tapasztaltam.

ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Direktbe terrort akkor alkalmaznak, ha ki akarják fúrni, de nem csinál olyat, ami a munkatörvénnyel ütközne.
ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!