Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van úgy, hogy mióta...

Más is van úgy, hogy mióta korábbi munkahelyén "megégette" magát a nyitottságával azóta csak annyit kommunikál a kollegáival amennyit nagyon muszály?

Figyelt kérdés
És ha igen, pontosan mi történt, hogy történt?
2023. nov. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

*muszáj


Nálam csak olyan volt, hogy a munkavállalás téren égettem meg magam, mert nagyon sok szabálytalanság és jogtalan dolog volt az előző helyen. Így ezeket ha egy munkahelynél tapasztalnám akkor elmennek a picsába és aznap dolgoztam utoljára.


De mondok párat..

1. Nem jelenteken be, vagy ki akarnak jelenteni, akkor viszlát.

2. Nem fizetnek időbe ki, akkor láttak utoljára dolgozni.

3. Folyamatos hazudást és a felelősség másra hárítását tapasztalod.


stb.

2023. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez van. Ott rontom el, hogy eleinte zárkózott vagyok, majd amikor biztonságosabbnak érzem a helyzetet, nyitok, amit nem kellene, mert ezt szeretik már kihasználni. Itt, ebben hibázok mindig.
2023. nov. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos abból jössz ki - így 2023-at írva is - a legjobban, ha a munkahely bejáratát befelé átlépve felveszel egy antiszoc profilt! Akkor is kapsz hideget-meleget, de akkor legalább csak a zavarosba halászásig jut el a történet vagy a privát látomások vetítéséig.
2023. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nálam ez munkahelyről - munkahelyre változik, kb. a közvetlenül azelőtti munkahelyi tapasztalatok és az aznapi hangulatom függvényében osztok meg vagy hallgatok el alap infókat. Alap infó nálam: kivel lakok, hol lakok, honnan származom, mennyit járok oda haza, mivel/mikkel foglalkozom munka mellett.

A legutóbbi munkahelyemen nagyon csúnyán megégettem magam. Ott fokozatosan minden infót átadtam. Egyet nem kellett volna: azt hogy hol lakok. Simán bköffölhettem volna egy olyat, hogy a munkahelytől 2 utcányira. Ehelyett elmeséltem az egész sztorit arról, hogy igazából egy másik városban, az irodai napokon, vagy amikor kell, akkor bejárok, vagy megalszok valahol a közelben. Heti 1 max 2 irodai nap volt.

A főnökasszonyom egy rosszindulatú szemétláda volt és hónapokon át ezzel az infóval próbált zsarolni, folyamatosan, többek előtt vidékizett, sajnálkozott, hogy nekem milyen messziről kell bejárni. Valami olyasmi lehetett a célja hogy egyszer a távoli bejárás miatt betámadjon és/vagy külön elbánást, méltányosságot kérjek amiért máshol lakok.

Mikor látta, hogy erre nem megy semmivel, semmi összefüggés nincs a teljesítményem és a között hogy hol az állandó lakhelyem, más eszközökhöz nyúlt. Addigra ezzel kellőképpen lefárasztott és otthagytam a céget.

Igen, ki kell alakítani egy Profilt, ami nem te vagy, csak a legszükségesebb infók rólad. Néha kell hazudni is, ha egyszerűbb.

2023. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annyit tanultam meg, hogy miről érdemes beszélni. Mert első munkahelyemen kis naiv tapasztalatlan 20éves kiscsaj voltam, akinek még nem volt elég rutinja abban, hogy leszerelje az idősebb, filter nélküli kollégák indiszkrét kérdéseit. Na, akkor tanultam meg, hogy komolyabb eü. dolgokról nem beszélek munkahelyen.
2023. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!