Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes karrier kudarc, összeom...

Teljes karrier kudarc, összeomlás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
10-en éve dolgozom szolgáltató központokban, nagy multiknál, és ezalatt volt vagy 10 munkaköröm 10 különböző cégnél. Leginkább ebben látom az okát annak hogy nem kellek már sehová sem. Július közepe óta jelentkezhetek ide-oda, és semmi, 2-3. körökig eljutok aztán jön a mail hogy nem engem választanak. Az ex munkahelyeim felét letagadom, de még így se jó. Elvesztem lassan a motivációmat, kezd nagyon nem érdekelni ez az egész. Utolsó szalmaszál hogy megcsinálom a mérlegképes különbözeti vizsgát (pénzügy számvitel diplomám van) és multis kezdő könyvelő állásokra kezdek jelentkezgetni. De legszívesebben elmennék söprögetni vagy ilyesmi, kár hogy esélytelen vagyok ilyen helyeken is, a diplomám miatt. Teljes átképzés már rég nem játszik, se pénzem, se lelki erőm tanulni, aztán kezdőként szívni valahol.
2023. szept. 6. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt tapasztalom, pedig elvileg keresett a szakmám és a tapasztalatom (IT, adatok). Szóval lehet, hogy csak véletlen, valószínűleg nekem is váltanom kell, vagy a munkaerőpiacon vannak gondok.


Viszont érdemes valamin változtatni, mert azért 10 év alatt 10 munkahely valamilyen gondra utal.

2023. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van gond, én alapvetően rosszul vagyok az irodai munkától, csak "nincs más, ez meg legalább normálisan fizet" alapon csinálgattam jó ideig.

Az a vicc, hogy amióta kezdek benne némi motiválót találni, például hogy pénzügyön, adatokkal dolgozgatok, nem kell közvetlenül a k*rva ügyfelekkel beszélni, azóta elkezdem hajtani is, aminek az lett az eredménye hogy sokkal hamarabb kiégek, hibázok, konfliktusokba keveredek, és végül emiatt tesznek ki.

Az is tény hogy pont az említett okokból, az első pár évben mindig volt "valamilyen jobb ötletem", ami végül nem jött be. Leggyakrabban emiatt váltottam.

De akkor bízzunk benne hogy csak van egy kisebb leállás a piacon...

2023. szept. 6. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél sokkal több munkahelyem volt 6 év alatt. Én már hazudok az önéletrajzomban. Nem érdekel, úgysem derül ki. A HR-es látja csak a tb kiskönyvemet, ő meg nem megy oda azzal a felettesemhez, hogy nézd, ennek mennyi munkahelye volt már.
2023. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen én is sokat letagadok, 10-ből 4-et szoktam bevallani kb. tb kiskönyv nincs, elvesztem, veszek újat
2023. szept. 7. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam SSC-ben. (Beszerzés, könyvelés)

Kihozták az oroszlánt belőlem.

Sajnálom és teljesen át tudom érezni a szituaciód. Csináld meg a mérlegkepest. Ezzel és egy jó idegen nyelvtudással biztos, hogy találsz egy jó munkahelyet.

Nekem sikerült.

Sok sikert kívánok és egészséget.

2023. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, külön köszönöm a biztató szavakat
2023. szept. 8. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!