Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kollegával? Kifejtés lenn.

Figyelt kérdés

Sokszor elég durva hangulatváltozása van, ha kicsit is másképp vannak a dolgok, azonnal kiabál, ordít a munkatársára, pattogtatja, csicskáztatja, az ott töltött idő 90%-ban emberileg elviselhetetlen. Egyedül hagyja a munkatársát, ezzel dupla munkterhet ró akárkire, aki épp vele van. Minden órában a telefonján beszél, van, hogy elmegy a kedve, kiül oldalra és bagózik fél műszakon keresztül. Amióta ott vagyok, 4 új ember is felmondott miatta, mondván, hogy nem hajlandó itt dolgozni ilyen idegbajos állattal. Ráadásul a főnök nem is tudja ezt a valódi okot.

Amit én leszűrök a videlkedéséből, közösségileg nyomasztó, szorongást keltő, bomlasztó a személyisége, szociálisan mérgező. Ráadásul akármilyen balhét csinál, mindig kimagyarázza magát és eltereli magáról a figyelmet. Volt hogy ezzel a kimagyarázásos taktikájával is rúgatott már ki embert azonnali hatállyal ráadásul.



2021. aug. 15. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Mintha csak az én kollégámat írtad volna le. Addig merte ezt csinálni, amíg szembe nem szálltam vele, és megmutattam, nekem milyen a természetem, amikor igazán dühös vagyok. Idegességemben kiosztottam, hogy egy szociopata hülye pitcha, akinek elgurult a gyógyszere. Jobb, ha kezelteti magát, mert már mindenki utálja, csak félelemből rajongják körül a gyáva emberek. Azóta velem szemben kenyérre lehet kenni, de a többiekkel még mindig szemét, akik megengedik, hogy szivassa őket. Mindenkit arra biztatok, menjen oda és álljon ki magáért, de sajnos az emberek zöme nagyon simulékony konfliktuskerülő, amit sajnálok, mert így ezek a férgek hatalmon maradhatnak.
2021. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Ráadásul a főnök nem is tudja ezt a valódi okot." A közvetlen felettessel kell megbeszélni, vagy felmondani
2021. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretem az ilyen embereket, kár hogy sosem sodor az utamba efféle szemetet a szél. Valószínűleg még senki nem rakta helyre, így nyilván megenged magának mindent. Nekem 1x ordítana, többször nem. Aki pedig hagyja is hogy ugráltassák... Ezt sosem értettem.


De a közösségnek mindig ereje van. Össze kell fogni. Nem kell ezektől félni...

2021. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Oda állsz elé és behúzol neki úgy hatszor,amíg bírja. Ha fel akar jelenteni, megsebesíted magad és azt mondod ő tette.
2021. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!