Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak a folyton...

Mit csináljak a folyton szövegelő kollégával?

Figyelt kérdés

A kollégám mindig a fociról beszél és mivel a többiek nők akik egy helységben vannak velünk így engem talál mág (bár a csajokat is idegesíti).

Csak az a baj ilyen szempontból, hogy én focizok, de mondtam hogy én játszani szeretem nézni nem, mert nem érdekelnek ezek a külföldi csapatok.

Ő minden meccs után elmondja hogy mekkorát tévedett a videó bíró. Folyton sír egy sort, szid valakiket stb.

Én ha folyton dolgozok akkor is mondja, ha úgy csinálom hogy dolgoznék akkor is. Ha helyeselek akkor is, ha tagadom akkor is.


És nem akarok bunkó lenni, de tényleg én ezeket a meccseket nem nézem, nem érdekelnek külföldi csapatok. Én játszottam megye2 megye3 ban. Ott jó volt a társaság játszottunk aztán söröztünk hobbisport volt az egész.


2021. jún. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ráerőszakolod a te témádat.


én pár hónapot dolgoztam nemrég 1 helyen, ahol mindenki, felnőtt embereknek is össz vissz 2 témája volt.

az x boxozás és a sportfogadás.

először nem akartam elhinni, hogy vannak ilyen szinten primitív emberek 30-40 körül.

de amikor leesett, hogy pedig de, ők ebben élnek, akkor amint szóba került a 2 dolog közül bármelyik, akkor egyből szóba hoztam a dugást a pin ázást a csajozást, amitől rettegnek az ilyen lúzerek és csodálva hallgatták hogy milyen nőt milyen pózban keféltem halálra a hétvégén.

2021. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Privátban beszélj bele, hogy téged ez a téma abszolút hidegen hagy, nem szemétségből, de nem akarod ezt hallgatni. Ha ezután is csinálja, levegőnek nézed, a csajokkal meg nem kell foglalkozni. Az ő bajuk mit unnak és mit nem, majd azt megoldják maguk, nem a te dolgod.
2021. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Finoman érzékeltesd vele, hogy nagyon bejön neked, hogy az előző meleg barátod nagyon hasonlít rá. :))))))))
2021. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nyíltan meg szoktam mondani: "Nem érdekel!" -és tüntetőleg vagy elfordulok az illetőtől, vagy faképnél hagyom.
2021. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!