Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központba mindig...

A munkaügyi központba mindig sz.r a hangulat? Akárhányszor bemegyek, mindig olyan rossz kedvem lesz egész nap szinte utána

Figyelt kérdés

Kiléptem a munkahelyemről, mert elegem lett, most jelenleg utazni akarok a megtakarításaimból, hogy kicsit új erőre kapjak, meggyógyuljak ilyenek


Most bementem munkanélkülire, a TB miatt, meg, hogy kapjak, ételre valót, ha másra nem is jó az az összeg


De bemegyek, és mindig elfog ez, hogy ott végtelenül, merevek, és befásultak az emberek, és nem bírom nem felvenni, hanem nagyon megérint, és elcseszi a napomat


Ti is érzitek ezt néha, vagy csak én?


2023. aug. 29. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Ezt én is érzem a munkaügyön, de az összes eddigi munkahelyemen is ezt éreztem, hogy mindenhonnan csak a feszkót igyekeznek az emberbe beleverni. Undorító. Emberekkel dolgozni nehéz, de nehogy már pont a munkaügyis ügyintézőket sajnáljuk. A hétből minimum 2 munkanapjuk rövidített, álláskereső már alig jár hozzájuk, mert szart sem ér az egész, meg nagy részük külföldre menekült. Ez nem segítség, hogy random leigazolni való közvetítőlapot varrnak a nyakadba, csak meglegyen a statisztika, meg fos közmunkát. Ja bocs, már azt sem... Lassúak mint dög és van hogy flegmák is.
2023. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy leginkább azért van herotom a munkaügyitől, mert ha senki sem vár előttem, akkor is minimum fél óra, mire sorra kerülök, de ül bent 10 ügyintéző. Mikor kb 10 éve még dugig volt mindig a munkaügy, akkor még volt erre mentség, de most mindig kb kong az ürességtől.
2023. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálj ki egy napot, üljél be a pultba, meglátjuk mi lesz a véleményed!


Én ügyfeleztem, tudom miről beszélek!


Too much stupid!

2023. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Oké, a kérdés inkább arra irányul, hogy mit lehet kezdeni ezzel a személyiség defektel, hogy ezt ennyire felveszem, és megérint


Gyakorlatilag, az egész életemet elcseszte eddig legalább is ez a pszichés viselkedés, de nem tudom hogyan változtassak rajta?!

2023. aug. 29. 21:25
 15/20 anonim ***** válasza:
Mit cseszett el?? Egy munkaügyi? Ne röhögtess! Mi vaaaan?
2023. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem, hanem ez az erre való hiperérzékenység ami kihat az életem minden részére, nem tudom mit csináljak vele, de teljesen elk.rja az életemet
2023. aug. 29. 21:37
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Te nem hiperérzékeny vagy hanem szégyenlős.
2023. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szégyenlős? Ezt melyik részből olvastad le?
2023. aug. 29. 21:41
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem az vagy. Nem olvastam le sehonnan.
2023. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nálunk azt csinálják ha regisztrálsz, hogy nem húzod ki azt az időt hogy segélyt igényelhess az önkormányzattól, hanem utolsó pillanatban csinálnak egy gyűlést és elküldik az embereket kötelező jelleggel a szomszéd településre húsiparba, ahonnan mindenki menekül borzasztó körülmények miatt. ha nem fogadod el, szépen kiraknak, így hát nem vagy regisztrált munkanélküli, nem kaphatsz lóf*asz pénzt se sehonnan. nekik meg javul a statisztikájuk hogy jéé, kevesebb a regisztrált álláskereső de jó. volt olyan covid időszakban mikor nem te mentél termekbe hanem az ügyintézők jöttek ki pulthoz hogy elkezdett kötekedni az ügyintéző egy cigány csajjal hogy miért akar hozzájuk regisztrálni, nincsenek már induló tanfolyamok, nem fog pénzhez jutni innen sehogy
2023. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!