Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központba mindig...

A munkaügyi központba mindig sz.r a hangulat? Akárhányszor bemegyek, mindig olyan rossz kedvem lesz egész nap szinte utána

Figyelt kérdés

Kiléptem a munkahelyemről, mert elegem lett, most jelenleg utazni akarok a megtakarításaimból, hogy kicsit új erőre kapjak, meggyógyuljak ilyenek


Most bementem munkanélkülire, a TB miatt, meg, hogy kapjak, ételre valót, ha másra nem is jó az az összeg


De bemegyek, és mindig elfog ez, hogy ott végtelenül, merevek, és befásultak az emberek, és nem bírom nem felvenni, hanem nagyon megérint, és elcseszi a napomat


Ti is érzitek ezt néha, vagy csak én?


2023. aug. 29. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom eldönteni hogy ez a rosszabb vagy az orvosi rendelő, ha erre voltál kíváncsi.
2023. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik ott vannak, munkanélküliek. Szerinted miért sz%r a hangulat, tipped sincs?
2023. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Az orvosi váróban meg betegek vannak. Ott meg azért szar a hangulat.
2023. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem a "kliensek"-ről beszélek, hanem az ügyintézőkről, recepciósról
2023. aug. 29. 16:31
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Azok szerintem mindig befásultak, bunkók.

Ennyi emberrel dolgoznál nap mint nap, te is megőrülnél.

2023. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem ítélem meg őket, csak frusztrál, hogy nem tudok segíteni, és csak lehúznak mint az állat és látom, hogy szenvednek.. kb mint egy fetrengő kutyát amit látsz, hogy szenved de nem tudsz mit tenni..


bszott idegesítő, és frusztráló

2023. aug. 29. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Minél előbb ki kell onnan jönni és lehetőleg munkát találni, ha találsz.
2023. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Ki lehet próbálni kérdező, milyen érzés lehet heti 40 órában lecsúszott, alkesz, buta emberek között normálisnak és kedvesnek maradni. Rajtad, rajtam, "rendes" munkanélkülieken kívül sajnos tirpák ősemberek mennek oda ügyet intézni.


Ha te ebbe nem tudsz belegondolni sem, ráadásul képes elrontani az egész napod, akkor a te készülékedben van a hiba. Ne legyél ennyire hópihe

2023. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy szar, csak nem tudom mit csináljak magammal, ha már rajtuk nem tudok segíteni, hogy ne hasson meg ennyire, mármint próbálom nem felvenni, de úgyérzem, ennél több kell, valami mentális technika amiről még nem hallottam, valamiféle paradigma váltás vayg nem tudom, már minden szart kipróbáltam..
2023. aug. 29. 17:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Általános jelenség, hogy mo.-i ügyintézők nagytöbbsége belefásult már a feladataikba. Az ügyfél követelőzik, elvár, igénye van mindenre, ha kell kiabál, pofázik, fenyeget, beszól. Tehát az ügyfélnek kvázi mindent lehet, de az ügyintézőt figyeli a nagytestvér, így őneki higgadtnak kell lennie.

Nem csodálom, hogy ilyenek az ügyintézők.

és nem beszélve a sok sikertelenségről, hogy amikor az ügyfélnek minden el van mondva, hogy mit-hogyan tegyen, de az ügyfélnek semmi nem jön össze, és akkor az ügyintéző a hibás...

Tehát ezért fásult sok ember.

2023. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!