Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradtatok le már nyaralásról,...

Maradtatok le már nyaralásról, azért mert nem adták ki a szabadságotokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Eddig konkrétan soha nem volt olyan, hogy ne adták volna meg az általam választott időpontokra.
2023. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Ja, pont ma.
2023. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem mert elmentem úgy szabira, hogy nem engedélyezték.
2023. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Márciusbna jelzett és igényelt szabimat a júliusi tényleges kivétel előtt 2 azaz KETTŐ nappal vonták vissza. Addigra a nyaralás rég befizetve leszervezve.

nem mehettem, a család se ment.

A befizetett 300.000 ft (akkor jó 10 éve ez más értéket képviselt ám!) elúszott...


A cég köteles lett volna kártéríteni, de egy fillért nem fizetett nekem. Azt mondták menjek bíróságra de ha ogya megyek egyben keressek is új állást.

Nem mentem, kussoltam, pénz nyaralás elúszott. Mit tehettem volna? Semmit.

2023. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem szoktam befizetett utakra menni, max az fordulhatna elő hogy jegyem, szállásom van adott időpontra. Szerencse a szerencsétlenségnen hogy az idén idáig se jutottam a tervezésben, annyira a semmi szabadság attitüd uralkodott tavasz óta. Most kezdenek az emberek eltűnni 1-1 hetekre. Én meg beadtam a fölmondásom, nem szeretnék olyan helyen dolgozni ahol nem fér bele 1 hét nyári off.
2023. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!