Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is illetlenség...

Szerintetek is illetlenség nem felköszönteni a másikat születésnapján amikor téged felköszöntött a névnapodon és a születésnapodon is?

Figyelt kérdés

Van kettő ilyen munkatársam,mindkettőnek múlthéten volt a névnapja, És megköszöntöttem mindkettőt és a születésnapjukon is felköszöntöttem őket de az pár hónappal ezelőtt volt

nekem tegnap volt a születésnapom kiraktam facebookra és látták

nem írták hogy boldog születésnapot

lehet én vagyok túl érzékeny de szerintem nagyon illetlenség



2023. aug. 11. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, de ne foglalkozz velük.
2023. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez ne legyen az "Életem legfontosabb problémája".
2023. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Fúúúha, nagy baj van a fejedbe.

Illem szerint igen, illik köszönteni és visszaköszönteni.


De ez annyira jelentéktelen dolog. Az is lehet hogy majd ma, munkanapon fognak köszönteni utólag, mert nem szeretik írásban. Én például le is vettem a facebookomról, hogy senki se tudja mikor van szülinapom. Aki akar, az köszönt élőben és jobban is esik face to face.

2023. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én soha, senkit nem köszöntök fel a facebookon születésnapján, a saját születésnapot meg elrejtettem, mert nem akarok azzal foglalkozni, hogy napi 2-3 köszöntést írogatok. A születésnap úgyis csak családi, közeli baráti szinten fontos. Lehet, hogy bunkó vagyok, de a névnapokat meg nem tartom számon, kB csak 2-3 embert szoktam családon belül felköszönteni, mert azokat a dátumokat megjegyeztem. A munkahelyen nem nagyon tartjuk ezeket, sokan nem is szeretik a felköszöntgetéseket, szerintem engedd el! Tartsd meg ezeket az ünnepeket a családnak!
2023. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség, de most megjegyzed, hogy ha jövőre is ott dolgozol, akkor nem köszöntgetsz te sem senkit.
2023. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre te se köszöntgesd egyiket sem, de amúgy ne agyalj rajta, nem ér annyit.
2023. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla munkatársakat ezért nem érdemes köszöntgetni. Előbb-utóbb sértődés lesz belőle.

Én szigorúan csak azokat köszöntöm, akikkel baráti viszonyban vagyok. Az egyik évek óta nem köszönt engem, szarul esik, de egy jó barátnak elnézem.

2023. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!