Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a foglalkozásotok?

Mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi a foglalkozásotok.

Meg vagytok vele elégedve?

Napi hány órát dolgoztok?

Van elég szabadidőtök?

Mióta dolgoztok ott?

Kort és nemet is írjatok!

Azért tettem fel a kérdést, mert szeptembertől én is fogok dolgozni, és kiváncsi vagyok, hogy milyen a munka világa.



2023. júl. 20. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Gyári munkás vagyok. A pénzzel meg vagyok elégedve (bár nyilván mindenki örülne, ha több lenne, nem igaz?), nem mondanám, hogy szeretem, mert sokat kell utazni vidékről nagyvárosba, emiatt a munkanapjaim fele elvész. Maga a meló közepesen nehéz fizikailag, vannak jobb napok és szarabbak is. Össze akarom gyűjteni a szükséges pénzmennyiséget, hogy felújíthassam a házamat, aztán más utakon fogom folytatni valószínűleg...
2023. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Biztonsági őr

Szarúl keresek és utálom is hetfőtől péntekig 10,5órát dolgozok. Most megyek egyetemre továbbtanulni. Így nem keresek másik munkát csak egyetem mellett (újra diák leszek).

24 éves fiú

2023. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Tanár vagyok. A fizetésemmel nem vagyok elégedett. A szünetekben takarítani és vasalni járok magánházakhoz.


A napi munkaidő változó. Olyan 6-10 óra naponta.


Szabadidőmet van.


23 éve csinálom ezt.


47N

2023. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"Szabadidőmet van."

Remélem nem nyelvtantanár vagy.

2023. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Problémamegoldó,banki kölcsönfelügyelő.

Meló jó,mindig van mit csinálni,mert sok a sumák ember.

Általában estefele melózok,akkor vannak otthon a családlátogatáshoz.

Sok a szabadidőm,általában kávézókban kocsmákban vagyok napközben.

15 éve csinálom,fater után kaptam ezt a melót,ő most egy hosszabb kényszerpihenőn van.

Kor nem

Jurij

2023. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
bírósági végrehajtó helyettes 15 éve csinálom úgy érzem kezdek kiégni
2023. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozok egy napelemes cégnél.

Fizetés tűrhető, bár mindig lehetne jobb persze.

8-tól 4-ig dolgozok. Túlóra nagyon ritkán van. Magamnak osztom be a munkát, egyedül dolgozok.

Kicsit kezdek beleunni, nézelődök másfele is. Teljesen más végzettségem van, de itt kaptam korábban munkát,megszerettem aztán itt ragadtam.

5 éve vagyok itt.

N

2023. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakacs. Heti 3-4x13. Tizeneve csinalom, altalaba 1-2 evente uj helyen. Fizu az atlag 5-600 + ingyen kaja, kv stb.
2023. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az élet túl rövid ahhoz, hogy elfecséreljük az időnket egy-egy munkahelyen, miközben másokat ezzel gazdagítunk. .

Amúgy utazgatok....

2023. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Irodában vagyok mindenes. Azaz beszerzek, panaszokat kezelek, honlapot szerkesztek stb.

A fizetésem jó az átlagfizetéshez képest, bár lehetne jobb, hogy haladjak is valamerre.


Napi 7 órát dolgozom, heti 2 nap home office-ban. Van, hogy becsúszik túlóra, de azt fizetik.


Szabadidőm szerencsére van.


35N

2023. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!