Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök asszonyom a hátam...

A főnök asszonyom a hátam mögött ezt mondta: A kolléganőnk minden rossz indulat nélkül de egy 10 éves szinten van és így is gondolkozik. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Ezt sajnos hallottam a saját fülemmel a hátám mögött ilyet mondott a főnököm
2023. jún. 30. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. ha a főnöködnek ilyen vélemény mellett is megfelel a kolléganőd, nem kell kavarni.
2023. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Poblaj meg felnöni és úgy viselkedni, ahogy a korodhoz illik. (A kérdésed alapján a fökönödnek igaza van)
2023. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Semmit se tegyél. Ha nem rólad mondta, akkor nincs dolgod vele, nem érint téged.
2023. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Hallohallo, rola mondtak!
2023. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

4. Ha ez nekem szól (3. válasz), akkor köszönöm a kritikát, a kérdésből nem volt egyértelmű, kb 50-50% eséllyel tippeltem volna, hogy róla mondták vagy nem.


Kérdező: ha rólad mondtak ilyet, akkor ne áruld el senkinek, hogy hallottad, de menekülj arról a helyről!

2023. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Rólam az első hét után mondták, hogy büdös paraszt vagyok, mert nem nyalok senkinek. Dolgozni járok, nem barátkozni, maradtam és dolgoztam, abba nem tudtak belekötni soha.
2023. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, úgy menekűljön el onnan, hogy be sem szól valami provokálót miután ilyet mondtak róla? Biztos, hogy valami nagyon kellemetlen helyzetbe hoznám a beosztottai elött, hogy legalább remegjen az idegtöl egy kellemeset! 👍
2023. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10 év tapasztalat egy szakmában már eléggé komolynak mondható!
2023. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dongaben ***** válasza:
79%

Nem "gondolkozik", hanem "gondolkodik". A főnököd sem egy észlény...

Ha ezt úgy mondta, hogy még hallottad is, én kijavítottam volna. Azután: Viszlát!

2023. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Én először is elgondolkoznék azon, hogy van-e alapja, ha igen, akkor próbálnék változtatni... oké, "nem szép" dolog más háta mögött beszélni, de van, amikor jogos. Ha nem érted, meg lehet keresni, hogy "ne haragudj, véletlenül meghallottam, hogy ezt mondtad rólam, tudnál rá példákat mondani, hogy miért?".
2023. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!