Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnaptól munka megint pénteki...

Holnaptól munka megint péntekig, másnak is gyomoridege van, hányingere, és legalább már egy nyugtató beszedésén túl van?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 22:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%
Tele vagytok alap problémával.
2023. ápr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Ilyenkor van az hogy keresni kell egy másik munkahelyen és a jelenlegi helyről el kell jönni.
2023. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Persze, mert az ember állandóan váltogathatja a munkahelyét, az már csak úgy megy, pláne vidéken, ahol minden normálisabbnak tűnő munkára túljelentkezés van.
2023. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

13. Ha szeretnél még sokáig stresszelni és ez miatt különböző betegségeket kapni akkor érdemes maradni a jelenlegi helyeden,ez a hosszú élet titka.

Stressz = több fajta betegség.


Tudom tudom, sokak szerint butaság, de tegyél azért hogy jobb legyen a számodra, ne másoktól várd ezt.

2023. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem aki kitalálta ezt az örülj, hogy dolgozhatsz, mert nagyon nehéz munkát találni, túljelentkezés van, stb., meg ezeket mantrázza, az valójában saját maga sem képes kilépni a komfortzónájából, nem mer változtatni a belső frusztráltsága miatt. Kivetíti másokra. Én csak akkor nem dolgoztam, mikor nem akartam. Ha 30 féle munkahelyem lesz a halálomig, akkor 30 féle, de lelkileg tönkremenni, gyomorideggel dolgozni, megrohadni egy helyen, mert "jaj, nem találok mást"... már nem tudnék így élni. Pedig volt ilyen, ezért megértem a problémát. De én változtattam rajta.
2023. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

"Én csak akkor nem dolgoztam, mikor nem akartam. Ha 30 féle munkahelyem lesz a halálomig, akkor 30 féle, de lelkileg tönkremenni, gyomorideggel dolgozni, megrohadni egy helyen, mert "jaj, nem találok mást"."


Gondolom, férfi vagy. Tudod, nőként bizonyos kor felett a kutya nem akar felvenni dolgozni, pláne gyerekes anyukaként, ha amúgy van már 10 féle munkahely az önéletrajzodban.


Amúgy nekem viszonylag emberi munkám volt (irodai), hát mikor elmentem gyedre, 1 hét alatt 200 jelentkezés jött a helyemre, pedig diploma és felsöfokú nyelvtudás is kell.

2023. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%
Jogod van így gondolni. A lényeg, hogy a fejedben van.
2023. ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Akkor foglalkozás saját magad, és ne mástól várd el hogy munkát és pénzt adjon neked.
2023. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
56%

"Ilyenkor van az hogy keresni kell egy másik munkahelyen és a jelenlegi helyről el kell jönni."


És ha én ezen logika alapján a 10+ ikszedik munkahelyen vagyok és mind szar akkor mégis hova menjek? egy 11. helyre hogy az is szar leygen? Vagy hova?


Újra és újra új helyre és MEDDIG? mgí nem lesz jó? Na de jó hely NEM LÉTEZIK csak csaló szarfészkek vannak.

2023. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

#13 Én Pesten állandóan munkahelyet váltok :) a legtöbb idő amit voltam egy helyen 15 hónap volt. Legkevesebb egy hét. Megtehetem :)


Amúgy a mostani munkahelyem nem rossz, de azért bejárni nem szeretek ide se, legszívesebben egész nap otthon feküdnék.

2023. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!