Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, adjam fel a...

Mit tegyek, adjam fel a biztosat a bizonytalanért? Munkahely váltás. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkámat nem kifejezetten szeretem, de nem is utálom, irodai asszisztens vagyok. Nem nagy kihívás, sokszor monoton, unalmas, de nyilván egynek jó. Amit szeretek benne, hogy a munkahely a központban van, 10 percre lakok tőle, hazafelé útbaesik három bolt is.


Lenne egy lehetőségem, fizetés talán valamivel több lenne, a munkakör pénzügyi ügyintéző, amihez van végzettségem, jobban is érdekelne, viszont tőlem 40 km-re lévő városban van. Szerencsére jár busz, kb egy óra lenne oda és egy óra vissza az otthonomtól a munkahelyig az út.


Szerintetek bevállaljam, hogy váltok?



2023. ápr. 13. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

40 km , 1 óra út még egyáltalán nem sok.


Rajtad áll.

2023. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak valamivel több a fizetés, nem 100ezerrel, akkor maradnék. Idő az is, amíg kimész a buszra, onnan a melóba, télen, nyáron, más utasokkal, mindig időre menni. Két óra mínusz az életedből. Előbb - utóbb az új munka is unalmas lesz, ahogy rutint szerzel.
2023. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi alapján eszemben sem lenne váltani.
2023. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a feltetelekkel en nem valtanek. Vilageletemben ingaztam es en annyira utalom mar, h nekem kincset erne egy 10 percre levo munkahely, ha fel se kell szallni semmire, akkor plane!
2023. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel több utazást legfeljebb akkor vállalnék be,ha a fizetés is lényegesen több lenne. Amúgy az egy óra úttal semmi gond nem lenne, de csak ha tényleg olyan a munka, amiért megéri. Ahogy a többiek mondták, ez is plusz idő, pénz.
2023. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A plusz fizetés egy részét elvinné a jegy, bérlet. Én lehet, hogy keresgélnék még pénzügyi ügyintézői állást, csak egy kicsit közelebb. Mert nyilván hosszútávon az sem jó, ha valaki unatkozik a munkahelyén és inkább valami mást szeretne csinálni.
2023. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!