Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bunkózza le mindenki...

Miért bunkózza le mindenki amikor nekem tök kedvesnek tűnik a srác?

Figyelt kérdés

Nem vonzódom hozzá, mivel a fiam is lehetne, ránézésre 24 éves, nem azért tűnik kedvesnek, mert esetleg bejönne.


Takarító vagyok egy nagy multinál, és mindig hallom, hogy az étkezőben kibeszélnek egy fiatal srácot, hogy bunkó és neveletlen, amikor Ő az egyetlen aki köszön nekünk takarítóknak is, aki elmosogat maga után (nem lenne kötelező elmosogatni maga után az embereknek a szabály szerint, az a mi dolgunk), de Ő mindig elmosogat maga után, mindig megkérdezi, hogy hogy vagyunk, és én még sosem hallottam tiszteletlennek lenni, mindit használja a kérem, köszönöm szépen szót.


Lehet valaki ennyire ellentétes személy?


2023. márc. 14. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Látatlanban nehéz megmondani. Vagy nekik van igazuk, és felszínesen jó fejnek tűnik, de ha kiismered, borzalom - vagy pedig pont az a bajuk vele, hogy tudják, a kisujja többet ér, mint ők együtt.
2023. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

En ezert nem hiszek pletykaknak.

Altaban azok pletykaljak, akik utaljak az illetot.

2023. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy ő olyan, amilyennek te látod, és pont azok a bunkók, akik utálják.
2023. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Latatlanul nem lehet megmondani
2023. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!