Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kéne munka, de nem akarom...

Kéne munka, de nem akarom lejáratni édesapámat. Te mit választanál?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve nincs munkám, egyszerűen nem találtam semmit a szakmámban, mert idióta vagyok ahhoz amiből van papírom és semmi motivációm fejleszteni magam. Édesapámat felkereste egy régi barátja, akinek van egy nyelvstúdiója. Kaptam egy állásajánlatot a nyelvstúdióba mint studióvezető, betanítanak, nem számít hogy nem ez a szakmám, DE csak ha elköteleződöm legalább 2-3 évre.

Probléma 1: Én szeretnék minél előbb kiköltözni külföldre, mielőtt Orbán kilépteti az országot az EU-ból, nem akarok hosszútávra elköteleződni sehol sem itthon. Ha otthagyom őket 2-3 évnél előbb, akkor apámat égetem le a barátjánál.

Probléma 2: A nyelvstudió Budapesten van én meg redvamessze a semmi közepén, kb 100 km-re. Nem bírok minden nap ingázni 4 órát, mert leveszi a hobbimtól az időt Szállást elvileg tudnak biztosítani, de ha a jól ismert munkásszállók egyike akkor én azt speciel nem bírnám gusztussal és a hobbimat sem tudnám csinálni ott.

Rinyának tűnik és lehet kérdezni, hogy akkor most kell-e a munka vagy sem?? Sajnos a választ nem tudom, kéne mert család fenyeget, hogy ha nem lesz meló akkor utcára raknak. Viszont nem akarom apámat a barátja előtt leégetni és nem is akarom feladni a szabadidőm semmilyen ingázásra vagy munkásszállóra. És nem akarok itthon elköteleződni. Viszont nincs más opció munkaügyileg.



2023. márc. 6. 15:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Leírtam a leírásban, hogy mindkettő probléma 10-es. A kettő miért zárná ki egymást? A kettő probléma egyszerre áll fent.

9-es: Nem bölcsészdiploma, bárcsak bölcsésznek mentem volna mert akkor jelentkezhetnék politikusnak vagy földrajzzal/nyelvekkel/történelemmel foglalkozó valami humán munkára és nem kéne a port fognia enneka reál, matekos, informatikus, mérnöki, programozós diplomának amihez s*gghülye vagyok. 5 év ment az életemből a levesbe.

2023. márc. 6. 16:31
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, h nem akarsz dolgozni. Remelem tudod, h nincsen olyan szakma, h studióvezető. Ez egy sima lébecolós melónak hangzik, jó pénzért, minimális elvárosokkal. Úgyhogy ez kifogás.

Ja és nyugi, mert nem leszünk kiléptetve az EU-ból, mert akkor elzáródnak a pénzcsapok. Ez is kifogás.

2023. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NTBS ***** válasza:
95%

Anno örültem volna egy ilyen lehetőségnek.

Ne rinyálj dolgozz, ha ez nem jó irány a gyár vagy bàrmi.

2023. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, a Kérdező csak valami troll.


Ennyire sötét senki nem lehet. Az már bűn.

2023. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok troll, ennyire lepusztítottam az életem.
2023. márc. 6. 17:25
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz a csodára, hogy majd jön egy jobb lehetőség, de 0 tapasztalattal nem biztos, hogy kapkodni fognak érted. Szerintem is az a legjobb,ha ezt az ajánlatot elfogadod. Én sem voltam soha OV fanatikus,de amikor nem volt munkám fél évig ,az nem az ő hibája volt meg a haverjaié. Külföldre pedig nem 0 forinttal kell kimenni. Az EU -ból való kilépés sem egyik napról a másikra történik.
2023. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, már kb tízszer az arcodba nyomták, hogy fogadd el.

Ez nem egy terápiacsoport, ha hisztis vagy és nem a véleményünk érdekel (amit amúgy kérdeztél), hanem csak picsogni akarsz továbbra is és letargikus sorokat gépelni minden hasznos válasz után, akkor keress fel egy Pepcot, vegyél egy naplót és abba írd ezeket.

Kaptál válaszokat, senki nem kíváncsi a további hisztidre.

2023. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Mégis meddig akarod a szüleiddel eltartatni magad? Nem gondolod, hogy felnőttként kötelességed magadat eltartani? Egyikünk sem a hobbijának él, azzal a szabadidőnkben foglalkozunk. Még az sem mondható el, hogy mindannyian a számunkra ideális munkát végezzük.

Nőjj már fel, ember! Nem gyerek vagy már. Egy idő után már nem illik a szüleinkre támaszkodni.

2023. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A kimondom, hogy belesz*rok nem segít.
2023. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!