Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanátok?...

Melyik munkát választanátok? Hogy oldanátok meg az interjút?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan helyzetbe kerültem, hogy jövő héten kezdek egy munkahelyen, ahová reggel 7-től kell járjak, kb 5-re, fél 6-ra érek haza. A munkakör a szakmámnak megfelelő, fizetés az jónak mondható, de meg is kell érte dolgozni.


Van egy másik állás, onnan több, mint valószínű hívni fognak jövő héten, második körös interjúra. Itt rendezvények leszervezése, előadókkal egyeztetés, a rendezvény sikeres kimenetelének koordinálása lenne a munkakör. Ez nem szakmai, viszont érdekel a művészvilág, sok kapcsolatra tehetnék szert művészi körben. A fizetés itt kevesebb, munkaidő 8 óra.


Nagy dilemmában vagyok, ugyanis a szakmám szerinti munka mind karrier mind anyagi szempontból jobb lehetőségnek tűnik, viszont a nem szakmám szerinti meg a szívemhez áll közel. Viszont az elsőre már felvettek, a másodikra még semmi sem biztos. Mit tegyek, ha hívnak interjúra? Megpróbáljam megoldani, hogy menjek, vagy ne adjam fel a biztosat a bizonytalanért?



2022. ápr. 2. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek jelentkeztél olyan melóra, amit nem is akarsz?😆

Amúgy vállald el nyugodtan az elsőt, de közben interjúzz a másik helyre is. Így ha bejön a másik, még mindig lesz időd átgondolni. Ha meg nem jön be ott az első meló.

2022. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamiből meg kell élni, fél éve keresek munkát:/
2022. ápr. 2. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki nem tud leszervezni egy szem interjút, az nem fogja sokáig húzni a rendezvényszervezésben (pláne, jelen körülmények között).

Egyébként első jó helyen keresgél, nem kellene elvállani olyat, amivel nem akarsz foglalkozni

2022. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!