Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy multitól pár hónapja...

Egy multitól pár hónapja visszavontam a pályázatomat, mert időközben találtam munkát. Fekete listán vagyok?

Figyelt kérdés
Most viszont úgy alakult, hogy megint állást keresek. Merjek ezek után még oda jelentkezni vagy teljesen reménytelen lenne a jelentkezésem?

2023. febr. 15. 10:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy be volt adva egy rakat helyre a jelentkezésem. Ezek közül az egyiknél megkerestek interjú ügyében, de ettől függetlenül ugyanúgy jelentkeztem állásokra, többek között a kérdésben szereplő multihoz is akkor jelentkeztem. Nagyjából 1-2 napig volt beküldve a pályázatom, már a státusza is megváltozott (Jelentkezett —> Áttekintés alatt), de erről a másik helyről ajánlatot kaptam, amit elfogadtam így innen visszavontam a jelentkezésemet. Ennél a multinál így semmiféle interjú nem volt, de a rendszer kijelzi, hogy mikor és milyen pozíciótól léptem vissza. Jó kis multinak tűnik és az állás is tetszett, de akkor és ott nem akartam össze-vissza kapkodni már.
2023. febr. 15. 10:57
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Akkor én ebből nem csinálnék ügyet.
2023. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Ennek a kreténkedésnek mi értelme van amúgy az égvilágon? Jelentkezel azt kész. Görcsölés helyett már huszonhatszor megtehetted volna.
2023. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves #13! Nem tudom, honnan veszed, hogy nem jelentkeztem azóta, de őszintén nem is érdekel.
2023. febr. 15. 15:38
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem.

Akkor lenne gond, ha interjút követően léptél volna vissza, ne adj isten egy konkrét ajánlatot utasítottál volna vissza.

Ebben az esetleg szerintem teljesen érthető, ha közben találsz mást.

2023. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
#14: Akkor elárulod végre, hogy mi értelme volt ennek a vergődésnek?
2023. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 Úgy látom, hogy itt egyedül te vergődsz.
2023. febr. 15. 16:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!