Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szembesítenétek az általa...

Szembesítenétek az általa elmondottakkal?

Figyelt kérdés
Pletykáló kolléganő, ráadásul nem igaz, amit mond, a magánéletemmel kapcsolatos dolog. Szemtől szemben meg olyan, mintha semmi rosszat nem mondana rólam. Szólnátok neki? Mit mondanátok?
2022. dec. 17. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát, egyébként ez attól is függ, hogy felettes vagy csak veled egy szinten van. Ha felettes akkor nem szólnék neki. De ha nem felettes, akkor megkérdezném, hogy honnan gondolja azokat amiket mond. Vagy hogy szerinte nem jutnak e ezek el hozzád is.

bár nekem ilyen helyzetem még sosem volt (de lehet csak nem tudok róla, hogy pletykálnak rólam :))

2022. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem felettes.
2022. dec. 17. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki mondja vissza neked, hogy valaki pletykál rólad? Te is ilyen vagy, ha hallasz egy pletykát, sietsz visszamondani az érintettnek? Miért tesz valaki ilyet? Ez szarkeverés, én büntetném. Szembesítsd ezt a kettőt egymással inkább, a pletykálót és a visszamondót. És mondd el nekik az igazat is, magadról, az elferdített információval szembeni igazságot. Vagy ha nem akarod elmondani, akkor mondd azt: nem szeretnék a magánéletemről megosztani veletek részleteket.
2022. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak mondták, írásban is “pletykált” rólam és megmutatták.
2022. dec. 18. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, és a többi kérdésre a válasz?
2022. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A többi kérdésed nem tudom hogy jön az enyémhez, így nem fogok rájuk válaszolni, mivel lényegtelenek az én szempontomból.

Pl.:“Miért tesz valaki ilyet?” Hát én honnan tudjam, tőlem kérdezed???

2022. dec. 18. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy tőled, mivel a neked visszamondót nem ismerem. Én biztos megkérdezném tőle, miért mondja vissza.
2022. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bogzold le
okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!