Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » B kategóriás sofőr álláshoz...

B kategóriás sofőr álláshoz van esélyem úgy hogy csak automata autóval vezettem? A jogsit is automata váltóval tettem le.

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha van is valamelyik cégnél egy vagy 2 autómata, akkor sem célszerű olyat felvenni aki csak azt tudja vezetni, mert ha elromlik, oszt másikkal kell menned, akkor mi lesz?

Nálunk is van 2 autómata teherautó, de mikor jelentkeztem, akkor megkérdezték, hogy manuálisváltóssal csináltam-e a C jogsit....

Manapság már nagy divat a CE jogsit is autómatán csinálni, mert már nem írják bele a jogsiba.. Engem meg hülyének néztek az autósiskolában, hogy én a manuálissal akartam.🤷‍♂️

2022. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 "Engem meg hülyének néztek az autósiskolában, hogy én a manuálissal akartam.🤷‍♂️"

Igazad volt. Mert aki tud váltós autót vezetni az tud automata váltósat is - csak meg kell ismernie a működését, de fordítva ugyanezt nem lehet elmondani.

Attól mert tudok dodzsemet vezetni, még nem fogok tudni egy normál autót elvezetni. Aki automata váltós autót vezetett csak, az pont így lesz ezzel, mintha ha csak dodzsemet vezetett volna addig a forgalomban, hiába ismeri a kreszt.

2022. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom férfi vagy. Nőként mikor elkezdtem vezetni tanulni, nem volt kérdés, hogy manuálison tanuljak meg vezetni, mert sosem tudni, mit hoz az élet… Jogsi megszerzése után meg nem akartam azzal vesződni, hogy lekerüljöj a kártyáról a korlátozó jelzés…
2022. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!