Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » B kategóriás sofőr álláshoz...

B kategóriás sofőr álláshoz van esélyem úgy hogy csak automata autóval vezettem? A jogsit is automata váltóval tettem le.

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd vesznek a kedvedért egy automata váltós céges autót.
2022. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Maximum ha olyan állás ahol saját autóval futárkodsz.
2022. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

A jogosítványod lehetővé teszi hogy nem automata váltós autót vezess? Tudsz nem automata váltós autót vezetni egyáltalán?

Ha nem is vagy rá képes ezért vagy azért, akkor esélytelen vagy az állásra. Nem érnek rá arra hogy majd valamikor tudd vezetni az autót, mikor rengeteg olyan jelölt is van aki azonnal képes rá.

Ha viszont tudsz vezetni rendes autót és a jogosítványod is engedi, hogy megtedd, akkor nem mindegy, hogy mivel vizsgáztál vagy neked milyen kocsid van?

2022. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Életemben csak automatát vezettem.

Ezért kérdezem.

2022. dec. 7. 22:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs is ilyen állás ahol b kategóriával automata váltós autót kell vezetni?
2022. dec. 7. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

#3 az automatan megszerzett jogositvany csak automata autora ervenyes, mert a valto es a kuplung kezeleset nem is tanitjak.


@Kerdezo: felejtsd el. Ha pusztan a kenyelmed kedveert az urvezetoi szint alatti jogsira voltal csak kepes, ne akarj hivatasos sofor lenni. A 3.5t es az alatti furgonok, a 'puttonyos' aruszallitok mind kezivaltosak, taxizni meg ugyse taxizhatsz PAV2 nelkul hiaba van mar eleg sok hibrid (es automata) taxi.

2022. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
#6 Igen, ezt tudom, csak azt nem hogy maga a kérdező milyen jogsival rendelkezik - meg hogy érti-e, hogy ha ilyen a jogsija, akkor nem is vezethet másféle autót.
2022. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem tanitanak es vizsgaztatnak automatan olyat, akinek kezivaltos jogsi kell. Ha eddig sose vezetett kezivaltost, akkor 100% hogy automatas jogsija van.
2022. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bardi , Unix stb ilyenekre gondoltam.

Azok személy nem 3,5 tonnás gépjárművek, van személy autó is bardi nak. Abból esetleg van automata?

2022. dec. 8. 00:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik reszet nem erted annak, hogy nem eleg ez a jogositvany kiszallitos munkahoz? Meg kell tanulni kezivaltos autoval vezetni, megszerezni hozza a jogositvanyt, aztan mehetsz a vagyott futarmelora.


Az automata autok altalaban joval dragabbak, hagyomanyos automata eseten tobbet is fogyasztanak, igy a koltsegminimalizalasra torekvo futarcegek nem vesznek ilyet es amugy a gyartok sem gyartanak mert a kutyanak se kellene. Eddig tiszta?

2022. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!