Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvennétek a telefont a volt...

Felvennétek a telefont a volt gyűlölt főnökötöknek 1 évvel a munkahelyi távozás után?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 08:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Én ha hívnak, felveszem. Mi értelme elzárkózni az információ elől? Ha nem tetszik amit mond, max leteszem.

Miért fosszam meg magamat az információtól?

2022. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én már rég letiltottam volna. Nem mondhat olyat, ami fontos lehet.
2022. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Többen írtátok, hogy hátha fontos.

Most komolyan, alkalmazott volt a kérdező, mi lehet olyan fontos? Kilépéskor elszámoltak, számon pedig nem kérhet dolgokért egy év után.

2022. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
13: Az is lehet, hogy volt egy kolléga, akivel a kérdező jóban volt, és történt vele valami (baleset, halál stb.), és az ex-főnök erről akarja informálni. A kérdező nem írt részleteket, hogy milyen volt ez a munkahely, miért utálta a főnököt, és hogy kivel milyen viszonyban volt.
2022. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

13, én nem úgy vagyok vele, hogy "hátha fontos" hanem érdekel mit akar mondani. Függetlenül attól, hogy fontos-e.

Távozáskor a cég is és én is elismerem, hogy nincs fennmaradó tartozásunk egymás felé, így semmilyen követelése nem lehet, ez tény.

De mi a francnak találgassak, hogy vajon miért hív, ha egyszer hív és egy gombnyomásba és fél percbe telik, hogy kiderítsem?:D Csak amíg ezt a választ írom, ennyi idő elég rá:D Az meg kinek fáj?

2022. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15-ös, értelek amúgy.

Csak én úgy lennék (magamat ismerve), hogy csak felidegesíteném magamat (bármi van).

2022. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Na de ez az! Mi van, ha kiderült, hogy valamit elszámoltak, és nem fizettek ki valamit, amit ki kellett volna? És most utólag ki akarják, akár kamatostól? És esetleg erről akarja a kérdezőt informálni az ex-főnök.
2022. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17, miután távozáskor (rendszerint) mindkét fél aláírja, hogy a másik nem tartozik neki semmivel, ezért ez elég valószínűtlen.


16, értelek. Végülis jó, ha ismered magad ennyire. De az nem idegesítene, hogy hív és nem tudod miért?:D

Mondjuk én elképzelni sem tudom, hogy felidegesítsem magam ilyesmin:D Sosem értettem azokat, akik mindenen idegeskednek.

2022. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18: Oké, aláírják, de attól még kiderülhet utólag, hogy valamit elszámoltak, nem?
2022. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19, kiderülhet, de semmi nem kötelezi őket, hogy kifizessék. Ha meg te tartoznál, téged sem kötelez semmi, hogy te fizess. Persze ettől függetlenül próbálkozni azt lehet:D De ha nekem lenne egy cégem és kiderülne, hogy tartozom valakinek aki kijelentette, hogy nem tartozom neki semmivel... hát... nem biztos, hogy futnék utána:D
2022. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!