Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvennétek a telefont a volt...

Felvennétek a telefont a volt gyűlölt főnökötöknek 1 évvel a munkahelyi távozás után?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 08:24
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hadd csörögjön. hívott vagy 5x, nem vettem, és nem veszem fel.
2022. dec. 5. 08:25
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám a számot es akkor nem zavar
2022. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Naná! Rohadtul érdekelne, hogy mit akar! Jópofizni, vagy valamiért még számon kérni? Milyen lenne a hangvétel, magas lóról beszélne vagy meghunyászkodna? Lehet, hogy mindenképpen elküldeném a p-be, vagy csak úgy beszélnék vele, hogy érezze, hogy már nem a főnököm. De az is lehet, hogy valami baj van.

Igazából így is rohadtul érdekel, úgyhogy hívd vissza légyszíves és tájékoztass bennünket! :)

2022. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Persze, elmondja mit akar aztán kész.
2022. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
1 évvel én még vártam a papírjaim, szóval fel. Más esetben is valószínűleg a kíváncsiság győzne.
2022. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Fel, mert a fene tudja, lehet, hogy utólag pereskedni akar valamiért. Ha pedig pedálozni akarna, hogy megbánta, hogy kirúgott, szeretné ha visszamennék, akkor meg jól beleröhögnék a telefonba.
2022. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Már a távozás napján töröltem a főnököm számát, pedig normális volt, de mivel többé nem volt rá szükségem így nem tartottam meg. Gyűlölt főnök esetén sem jártam volna el másként és mivel iszonyat ritkán veszek fel olyan számot, amit nem ismerek így valószínűleg sosem derülne ki, hogy ő hív.


(de ha valami folytám mégis kiderülne, hogy ő az sem érdekelne mit akar)

2022. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Felvenni felvenném, kíváncsi lennék mit akar.
2022. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel.
2022. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Én is felvenném. Érdekelne, mit akar ennyi idő elteltével, lehet fontos is akár.
2022. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!