Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az,hogy egyszer...

Miért van az,hogy egyszer kedves a főnökasszony,máskor pedig bunkó,és érezteti,hogy ő a főnök én meg csak munkás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 20:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Figyelj valószinű te sokkal fiatalabb vagy tőle legyél te a toleránsabb és a bölcsebb. 60 év körüli ember már nem fiatal, sőt idősödő ember, hamarosan nyugdíjba vonul lejár a lemez. Lehet itt ott fáj neki, klímax,időjárás sok baja van már ebben a korban az embernek amit nyilván nem közől veled. Nyugdíjba kellene már lennie rég. Hagyd rá a frusztrációit ennyi idosen már nem változik az ember előtted viszont még ott van sok sok év ha 20 ha 30 ha 40 eves vagy. Aktív korban lévő emberként hagyd rá s ne vedd magadra, nem neked szánja. Fáradt, fásult legyél kicsit tekintettel a korára hamarosan nyugdíjba megy.Nem az övéké a jövő egy darabig játsza a fonokot de a valosagban de vagy felűl minden tekintetben. Úgy h magyarul röviden xard le!
2022. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Több tiszteletet már csak a kora miatt is. Nem vagytok egy generáció. Klímaxos meg hasonló biztos azért ilyen. Nem biztos hanem 100% s még egy rakás nyavaja. Viszont ha fiatalabb lenne én biztos leosztanám h éljen több szexuális életet a bacogatas helyett. De így elnézhető. Mi is megoregszunk egyszer.
2022. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze tiszteletem azzal nincs baj! Sőt volt hogy elég csúnyán beszélt vele valaki,és pont a kollegámnak mondtam,ha az én szüleimmel így beszélne valaki nem hagynám szó nélkül! Tisztelem hisz jó ember,csak hát a természete ... De amint írtatok biztos is hogy sok minden lehet ami miatt ilyen! Megszokom!
2022. nov. 3. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!