Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az,hogy egyszer...

Miért van az,hogy egyszer kedves a főnökasszony,máskor pedig bunkó,és érezteti,hogy ő a főnök én meg csak munkás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
Ezért lefognak most pontozni,viszont a klimax is szerepet játszhat a viselkedésében.
2022. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Ja értem, női főnöknél sose az alkalmazott barom, hanem a nő menstruál, bacatlan és klimaxos. Az nyilván nem jut eszébe egyik fütyinek se, hogy a főnökkel szemben talán viselkedni kellene, túl sok amit művel, és nem a haverod, meg a társalkodó nőd és ha tetszik, ha nem, a beosztottja vagy és viselkedj ahhoz mérten. Nem kell semmit a kedvéért csinálni, hanem végezd a munkádat és ne ezzel akarj kibújni alóla.
2022. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
11-es vagyok,szintén nő,nem akarok belemenni,de nem szeretek nőkkel együtt dolgozni.
2022. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Nekem női főnököm van és ezerszer kompetensebb, mint egyéb férfi kolléga és amióta ő van, nem mernek annyira faragatlan bunkók se lenni a pasik általánosságban. Nekem eddig jobban bejön ez a felállás, végre professzionális a légkör.

Azért, mert neked egyénileg ez a bajod, az nem érvényes általánosan.

2022. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
Persze hogy nem érvényes általánosan,én saját magamról írtam hogy én nem szeretek nőkkel dolgozni,de más attól még szerethet. Illetve a klimaxot is feltételes módban írtam nála,de egy 60 éves nőről beszélünk,és a klimax egy létező dolog,ami megviseli a nőket. Szóval nyilván nem azt mondtam hogy biztosan ez áll a háttérben,de előfordulhat..
2022. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nyaliskodok??? Oh hát dehogy nyaliskodok! Miért nyaliznék?? Fordított esetben én sem szeretném,és nézni sem szeretem ahogy mások pl. Ezt teszik! Csak fura,hogy egyszer ilyen egyszer olyan! De lehet igen a klimax is! Van hogy raszol az emberekre,hogy ne beszéljenek,holott máskor neki be se áll a szája :D Nekem csak női fonokeim voltak és sokkal megertobbek és sokkal jobban is örülök a noi fonokoknek! Csak ő fura,de hangulat ember valószínű!
2022. okt. 29. 17:33
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Na engem meg lepontoztak mert azt írtam hogy klimaxol. Jó nyilván más is állhat a háttérben, illetve az is lehet hogy tényleg hangulatember,de egy 60 éves nőnél lehet akár klimax is nincs kizárva. Elvégre nem egy 30 éves nőről van szó.
2022. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Persze lehet a klimax is,én egyszer összekaptam vele,mert bunkón beszélt velem,azt mondta neki ilyen a stílusa,és hogy próbál rajta változtatni!
2022. okt. 29. 18:47
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem változott, akkor már nem igen fog 60 évesen megváltozni.
2022. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Persze nyilván és én nem is várnám el,hisz nem az én párom! Szóval így fogadom el,csak nekem fura mert ilyen főnököm még nem volt,sőt ilyen embert sem ismertem még :) köszönöm egyébként a válaszokat!
2022. okt. 29. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!