Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A t i munkatársaitok is...

A t i munkatársaitok is figyelnek, beleszólnak mindenbe?

Figyelt kérdés

(Tettem ma már fel kérdést munka témában és ezt is megemlítettem, de ez nem azt jelenti, hogy kétszer írtam ki ugyanazt a kérdést, ez inkább érdeklődés lenne)


Irodában dolgozom. Nem rosszindulatúak a munkatársaim, viszont azzal szórakoztatják magukat, hogy azt figyelik, mit csinál a másik, beleszólnak mindenbe, ha jó, ha rossz. Mondok is pár példát.


Kaja: hogyhogy most rögtön 8-kor reggelizel, ha mostanában később szoktál? Jajj de éhenkórász vagy, hogy délben már ennél... mii, kettőkor ebédelsz csak? Mi ez az egészségtelen ebéd, hát hol marad az egészséges életmód? Salátát eszel, mi van, fogyózol? Nincs hús, én bele is halnék a húsmentes kajába.


Ha sokat beszélek, minden mondatomban találhatnak valamit, ha akarnak, ami nekik nem tetszik és beszólhatnak rá, de ha pont emiatt keveset beszélek, akkor olyan csöndben vagyok... (Ezt mondjuk csak 2-3 ember csinálja)


Ha vége a munkaidőnek, én mennék is haza, minden alkalommal mondják is, hogy miért sietek... Nos hát egyrészt messze lakom, másrészt meg már a párommal lennék, hiszen egész nap nem láttam... Aztán ha nem haza megyek, akkor miért nem, meg milyen sok pénzem van, hogy plázázni járok (ahol amúgy szinte sosem veszek semmit, csak nézelődni megyek, hogy legyen valami programom). Onnan tudják, hogy plázába megyek, mert ők is arra mennek haza, ahol az áruház van és én lefordulok olyankor.


Már egyre kevésbé szeretek bejárni, bár ennek nem ez az egyetlen oka, de elég idegesítő. Mindig van valami... Nem csak velem csinálják amúgy, mindenki részesül a figyelemben.


Érdekelne, hogy ez mennyire általános dolog, nálatok is ez van?


2022. okt. 28. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Csak probálnak beszélgeteseket kezdeményezni es ilyen szociálzatlanok. Lehet mind anya es megszokta hogy allandoan gyereket reguláz

Ne vedd magadra

2022. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogászaton dolgozom ugyanez megy,de engem már nem érdekel nem is válaszolok előző munkahelyemen is ez volt. Ignorálom az embereket így megtudom őrizni a lelkibékém.
2022. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy nőkkel teli irodában (10fő) dolgoztam ott is szószerint ez ment. Amikor hiányzott valaki, akkor mindennap ő volt a téma. Milyen ruhákban jár, milyen a haja, vajon mennyi lehet a fizuja, h még kormoshoz is tud járni, a férjével már biztos nincs "ágyjelenet" az idősebb nők így mondták a szexet😅

Egy ideje már váltottam, csak férfiakkal dolgozom és sokkal jobb. Néha van 1-2 szexszel kapcsolatos poén, de csak finoman, amiken még én is tudok nevetni.

Szóval váltást javaslok neked is, lehetőleg olyan helyre, ahol több férfi van, mint nő.


N33

2022. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- ***** válasza:
Rajtad mulik hagyod-e
2022. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg most eszembe jutott, egyik korábbi munkahelyemen beteg voltam, nem mentem be dolgozni kőkemény 3 napot, majd amikor visszajöttem, néztek egy nagyot páran, hogy mit keresek én itt, mert ezalatt a 3 nap alatt két osztályon is elterjedt, hogy felmondtam😅 Olyan pletykások...
2022. okt. 28. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
1-2 van. A többség lesz@rja,mit csinál a másik. Az egyikkel már elbeszélgettem. Nem soká a másik következik.
2022. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha mondják a műsort, el szoktam engedni.
2022. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, és mérlegelve, de elfogadható-jó ötletei vannak.
2022. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!