Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó duma rá, hogy miért jelentk...

Jó duma rá, hogy miért jelentkeztem valahova ahová nincs megfelelő végzettségem?

Figyelt kérdés

Próba szerencse, hátha nem jelentkeztek a munkára. Amúgy is sokan nem is a végzettségükkel dolgoznak.

Viszont biztos, hogy rákérdeznek. Ez érdekel, a diplomám nem, de nem olyan a hely, hogy akárki jelentkezhessen.


2022. szept. 26. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem. Nálam nem jöne be. Én inkább úgy érezném ,hogy ezzel a hátha nem jelentkeznek szöveggel minősíteni akarod ezt a szakterületet. Plusz ha szakképzettséghez köttöt,be se hívnálak.
2022. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én azt mondanám, hogy érdekel a terület és szeretném a gyakorlatban megtanulni. Persze előtte azért alap dolgoknak nézz utána, ha valamit kérdeznének.
2022. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Mond azt, hogy szeretnéd magad kipróbálni egy új területen, gyorsan tanulsz, jó munkaerő vagy és szerintem fogsz kapni egy esélyt.
2022. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a problémádat: az önéletrajzodból kiderül, van-e végzettséged. Ha behívnak az alapján, akkor nekik ez úgysem gond.


Arra már rákérdezhetnek, miért nem olyat keresel, amire a végzettséged alapján logikus lenne, de erre már van válaszod.

Illetve olyan dolgokra szoktak rákérdezni, hogy miért csinálnál valami egészen mást, mint korábban, de gondolom, még pályakezdő vagy.

2022. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen négyes, erről van szó.

Miért jelentkezett erre a munkára ha nincs is végzettsege?

Ne haragudj 3, de ez olyan általános, hogy minden bénaság ezt mondja. Az meg hogy, szeretném magam máshol kipróbálni...hát akkor javasoljuk önnek a virágkötést.

Érted amit mondok 😃

Itt ezt nem nyögheted be.

Egyes, azért valljuk be jó eséllyel csak erre lesz példa, hogy más nem jelentkezett.

2022. szept. 26. 10:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze nem ezt akarom mondani, lehet epértettél. De vszleg csak akkor lesz esélyem, ha végzettséggel rendelkező nem jelentkezett.
2022. szept. 26. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Mondd azt, hogy nem tudsz olvasni.
2022. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

"Igen négyes, erről van szó.


Miért jelentkezett erre a munkára ha nincs is végzettsege?"

. Ez azért nem ugyanaz, mint amit én írtam, vagy akkor félreértem a kérdést.

Ha pl. valakinek angoltanári végzettsége van, és jelentkezik business analystnak, akkor a HR-es rákérdez, miért nem marad a tanári pályán: esetleg nem szeret szerepelni? Nem bírja a stresszt, a konfliktusokat? Stb. Vagy egyszerűen csak egy témaindító, hogy megismerjék a személyiségedet, mert ugye érdekes lehet, hogy mégis ki az, aki elvégez egy hosszú képzést, aztán mégsem azt akarja csinálni? Esetleg egy sokoldalú személyiséggel van dolgu, alkalmas lenne arra is, csak szereti a kihívást?


Majd néhány állásinterjú után ezeket jobban átlátod.


Főleg ha úgyis sokan nem végzettséggel csinálják a másik munkát, aligha fogja számon kérni, hogy mégis mit szeretnél Te ott végzettség nélkül. Akkor be sem hívnak, vagy ha mégis, akkor itt a lehetőség, hogy a kvalitásodat ellenőrizzék.

2022. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó tahó vagy, ráadásul a helyesírásod is borzalmas, látszik, hogy milyen alacsony végzettségű ember vagy. 3-as válaszoló voltam. Minek kérsz segítséget te gyökér? Játssz az anyáddal inkább. 😉
2022. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Helyesírásom borzalmas? Te vak vagy? Mi baj lenne az írásommal? Te vagy a gyökér! 😂
2022. szept. 26. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!