Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha már úgy érzem tudnék...

Ha már úgy érzem tudnék dolgozni, akkor bemehetek? Vagy meg kell várnom míg rendel az orvos és utána szabad ha neki szóltam és visszavett táppénzről?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 07:34
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
2. Ha már visszavett.
2022. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár napja nem tudtam elérni az orvost telefonon de bementem dolgozni. Amikor sikerült felhívni egyszerűen elmondtam, hogy melyik naptól mentem már dolgozni és úgy írta meg a papírt. Csak érthetően el kell nekik mondani.
2022. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha látott orvos és felvett táppénzre, akkor hagyd meg neki a döntés jogát abban is, hogy enged-e újból dolgozni - már csak azért is, mert ha fertőző betegséggel küszködtél, akkor az ő felelőssége, hogy ne terjessz tovább bármilyen betegséget. -Részben a te felelősséged is, de ő jobban meg tudja ítélni, hogy maradt-e kockázati tényező. Tehát előbb az orvos, aztán a munkahely, - ha "zöld a lámpa"!
2022. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy az orvos "engedélye" kell hozzá. Korántsem biztos, hogy attól, mert te úgy érzed magad, tényleg munkaképes lennél, és (amiről sokan elfeledkeznek) az sem biztos, hogy ezzel másnak nem okozol rosszat.
2022. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!