Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok dolgozni, de...

Nem akarok dolgozni, de tanulni sem. De szeretek jól élni. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok és lusta. Nincs kitartásom semmiben amit muszájból kell csinálni, könnyen feladom. Tanulnom is muszáj lesz de nem akarom. Dolgozni meg még annyira sem akarok,mert érettségivel kitörölhetem és csak a legutolsó,legkoszosabb munkákat kapom majd. És még ha kapok is rendes munkát nem vagyok hajlandó minimálbérért dolgozni.Ezért kellene tanulni, hogy kényelmesebb ,jól fizető munkát kapjak. De ide is hatalmas akaraterő és kitartás kell ami nekem egy csöppet sincs meg. Vagy ráerőltetek magamra valamit,vagy csövesként végzem. Az idegeim tönkremennek mindenképp mert mindent akaratom ellenére kell csinálni. Mert MUSZÁJ. De viszont nem akarok spórolós életet sem élni. Gazdagon szeretek étkezni, utazni, bulikra járni. Imádom élvezni az életet de nincs kitartásom megdolgozni érte
2022. aug. 11. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*pénzt a hobbyddal
2022. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Lejjebb adsz az igényedből, mehetsz bűnözni, utána meg a dutyiba, ott majd megérted, mi a magyarok istene...
2022. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Menj el focistának.

Se dolgozni, se tanulniuk nem kell, mégis havi 10 milliókat keresnek a 8 általánosukkal.

2022. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
A jővöben meg jelenleg is rengeteg új munka jön létre te nem lusta vagy csak fital.Nem akarsz ugy élni mint az elöted lévök unalmas sehova se vezetö munkákal.Amivel sok idöt töltesz abol kel sok pénzt csinálni.
2022. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tanulni is felesleges. Jobb helyekre csak ismerősi alapon veszik fel az embert. Bánom, hogy elvégeztem az egyetemet. A sok kidobott pénz, szenvedés a semmiért. Dolgozni én se szeretek..ezért is lettem vagyonőr. Nettó 200at megkapom plusz cafetéria (Borsod). Dolgozni (fizikai munkát végezni) nem kell. Más ember ennyi kevés pénzért is megszenved. Én a portán meresztem a s3ggem, délután és este pedig járőrözök. Ennyi "munka" belefér. Ettől keményebben dolgozni nem akarok, mert nem kifizetődő.
2022. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!