Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért jó egy munkahelynek...

Az miért jó egy munkahelynek hogy tudatosan a bérlétra legalján tart mindenkit és így állandó a fluktuáció?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert alacsonyabbak a bérköltségek. És ezek szerint annyira alja munka, vagy annyira elszigetelt helyen van a munkahely (minden egyéb munkalehetőségtől távol), hogy mindig van épp elég elkeseredett, kilátástalan ember, aki hajlandó ennyiért is csinálni.
2022. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

" vagy annyira elszigetelt helyen van a munkahely "


Közszféra, állami cég, Budapest.

Bekerülés: Diploma.

Bér: bruttó 260 GBM.


Van ember? Van. Ideig óráig. Aztán lelép. és jön a hajsza az újabbért aki szintén eltölt itt 1-2-3 hónapot. Ez kinek jó nem tudom.

2022. júl. 29. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Budapesten 260 ezer bruttó az tényleg eléggé az alja. De ha ennyire szar, miért dolgozol ott? Ha meg nem ott dolgozol, ne foglalkozz vele, az ő problémájuk.
2022. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Budapesten 260 ezer bruttó az tényleg eléggé az alja. De ha ennyire szar, miért dolgozol ott?"


Már nem dolgozom ott. én voltam az aki elvállalta ezt a szart jobb híján aztán lett jobb és 2 hónap alatt léptem lefelé.

2022. júl. 29. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez megint te vagy a szokásos alapítványi iskolás vergődéssel. Ha előbb rájövök, nem is válaszoltam volna.
2022. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Már megint balu a 260ezres cuccal? :-D
2022. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!