Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleírjam az önéletrajzomba a...

Beleírjam az önéletrajzomba a diplomámat, ha recepciós munkakörbe jelentkezek?

Figyelt kérdés
Pénzügyi alap- és mesterszakos diplomám van, sajnos nem tudtam elhelyezkedni, de nagy szükségem lenne a pénzre. Találtam egy recepciós állást egy közeli szállodában, szeretném beadni a jelentkezésemet. Nem derogál a munka, és hosszútávon maradnék. Sajnos félek, hogyha meglátják, hogy diplomás vagyok, rögtön kukázzák az önéletrajzomat. Viszont 5 évet nem tudok letagadni/kihagyni. Vagy csak szimplán írjam be az érettségit, és majd ha rákérdeznek interjún, akkor mondjam meg, hogy ja amúgy a kimaradó 5 évben egyetemet végeztem?

2022. júl. 7. 19:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Az a baj, nekem állandóan azzal jönnek, hogy túlképzett vagyok.
2022. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Valamit rosszul csinálsz, olyan nincs, hogy pénzügyi msc-vel nem tudsz elhelyezkedni.
2022. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es, sajnos van, a részletekbe nem akarok belemenni, kérlek a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!
2022. júl. 7. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Írd be, persze. Az ún. "túlképzett" kifogás már nem létezik - (ha ezt mondták valakinek, az azért van, mert mást akarnak felvenni. Akinek lehet,hogy 2 diplomája van)

Úgyis kiderül, ha felvesznek és rossz fényt vet rád, hogy letagadtad. Egyébként meg örülni fognak, hogy képzett vagy.

Nem könnyű a recepciós munka.

2022. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nem könnyű a recepciós munka."


xD

2022. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Én szállodában dolgozom. Nem recepcioskent. Az itteni reciseknek mindnek diplomája van. Különböző szakokon végeztek. A munkájukhoz szükséges a perfekt angol, német nyelvtudas. Felénk ez altalanossagban is diplomás minkakornek számít.
2022. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Tehát adjunk tanácsot mert valamiért nem tudsz elhelyezkedni, de a részletekbe nem akarsz belemenni... Látszik az értelmi szint.
2022. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
7-es most jobban érzed magad? Nem lehet magas az EQ-d.
2022. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem volt kérdés, hogy hogy érzem magam. Segíteni akarok valakinek akinek szüksége van a pénzre és pénzügyi msc-je van. De nem akar bele menni a részletekbe. Remélem érzed a paradoxont.
2022. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
9 - rohadtul nem segítesz azzal, hogy alázod, nem akar részletet írni - mi a szrt erőszakoskodsz? A kérdés meg az sem volt, hogy te mit akarsz.
2022. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!